Güneş Gözlükleri Gözlüğe bakar mısınız kızlar?

oLeoLe

Vazgeçersen Kaybedersin
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2011
75
3
$img_2_large.jpg

kızlar bu gözlüğü beğendim. ne dersiniz ? sizce nasıl ? ve benim yüzüm hafif yuvarlaktır gider mi sizce bana

benimde yüzüm yuvarlak ama burnum kemerlidir.bu tip gözlükler yakışmıo o yüzden...eğer burnunda mini-midi arası yuvarlak hatlara sahipse çok hoş durabilir.

.

güzel, fena görünmüyor :KK51:

ama tabii yüzünde görmek lazim gider mi gitmez mi diyebilmek icin

.

markasını bilmiyorm ama bayıldımmm bilen varsa paylaşırsa sevinirimm:KK69:

Resimde louis vuitton yazıyor zaten, lv.. Bu sezon hiç görmedim bu gözlüğü, eski sezon olabilir

canım alacağın gözlüğü kesin yüzüne dene çünkü ben kendimden biliyorum bi çok beğendiğim model vardı ama hiç biri yüzüme gitmedi. sonra bi optikçiye girdim saolsun ordaki bayan çok ilgilendi ve yüzüme tam yakışan gözlüğü verdi bi denedim ve aşık oldum gözlüğe pişman olmamak için bence sen de kedin dene dışardan duruşuyla çok farklı oluyo çünkü

gözlük kendi başına güzel ama size yakışıp yakışmıycağını deneyerek anlayabilirsiniz

Pardon ya ben gözlüğü aldın sandım... henüz almadıysan bence seni tanıyanlara sormalısın bu gözlük bana gidermi diye

yaralı olduğum bi konu daha :KK43: yüzüm çok küçük, beğendiğim modeller asla olmuyor :KK43:

ya kızlar benm yüzüm çok ince ve küçük ne tarz gözlükler gider bilmiyorum hiç alnımda geniş değil

X