Gspot Fenomeni (02)

samantha

Nirvana
Pro Üye
3 Şubat 2009
9.449
15.662
43
Evet orgazm demeye dilim varmadı. İstisnasız her kadının yaşayabileceği bir durum bence. Hani bazı yerlerde her kadın gspot orgazmı yaşayamaz diye geçiyor ya evet bunun için özel çaba harcamazsa yaşayamayabilir ama kesinlikle teçhizat olarak yetersiz olmak imkansız. Herkesin iki gözü bir burnu üç memesi var değil mi? O zaman gspot u neden olmasın. Öyle deniyor çünkü bunun arayışına düşmek insanı nevrozlu hale getirir diye ki bu konuda haklılar ve bence çok da önemli değil.

Ben neden orgazm demek istemiyorum gspot'a:

Orgazm dediğim gibi beyinle alakalı. Bir kadın fiziksel etki olmaksızın bile orgazm olabilir. Ama gspotun stimüle edilmesinden doğan haz, mekanik bir hareketin veya baskının olağan sonucudur mutlaka. Kendi deneyimlerimden yola çıkarak söylemek istiyorum ki normal orgazm daha ilahi bir şey. O an doğadan kareler gördüğüm oluyor. Bağırdım, boğulmak üzere olduğum, şiddetine bağlı olarak akabinde oturup ağladığım oluyor. Ve gspottan farklı olarak manen de rahatlama hissediyorum.

Herkesin yaşayabileceği ama yaşamak için ölüp bitilmemesi gereken bir şey bence.
Gece çok fazla çişiniz gelir yataktan kalkmak zahmet gerektirdiğinden tutarsınız tutarsınız. Mesane dolar ve birazdan açıklayacağım bezleri sıkıştırmaya başlar. Bu size zevk verir o zevkle uyandığınız olur hatta, işte o hissettiğiniz nokta gspot.

Normal orgazmdan bambaşka, tüm bedeninizi saran, sizi deliye döndüren, titreten, çığlıklar attıran, olduktan sonra belli bir müddet kendinize gelemediğiniz bir olay gspot diyorlar. Ben zaten normal orgazmı da böyle yaşıyorum ben mi anormalim acaba insanlar mı orgazm olan kadın görmemiş anlamıyorum.

Normal orgazmdan farklı evet ama ona tercih edilecek bir şey asla değil. Kaşınan yerinizi kaşımayıp kaşımaya başlamak gibi tarifi de zor ama. Müthiş rahatlama sağlamıyor hep bir sonraki kaşıntıya gebe bırakıyor sizi. Aynı şeyi klitoris için söylerler. Yok işte klitoral orgazm rahatlama sağlayamaz ama vajinal orgazm tüm bedeni rahatlatır.
1) Klitoral orgazm=Vajinal orgazm
2) Normal orgazmda orgazm olduktan sonra klitoris genellikle eski haline döner. Yani boşalmış penis gibi küçülmeye başlar. Bu yüzden tek seferde birden fazla orgazm olmak zordur hatta. Bir kere olduktan sonra dokunulmamak istersiniz genelde. En azından ben öyleyim.

İlk kez gspot u deneyimlediğimde kendimden yaşça küçük bir erkekle birlikteydim. Bunu neden söylüyorum. Böyle anlar ilk kez yaşanıyorsa şayet ummadığın zamanlarda yaşanır. Özellikle yakalamaya çalıştığın zaman, kaçar elinden. On dakika boyunca bu napıyor diye düşünürken pattttt. Şunun gibi:

$karikatur-yazinin-icadi.jpg

Gspot u uyarmak için...
1) El yöntemi.
İşaret parmağınızı vajinaya parmağınızın orta boğumunun sonuna kadar sokuyorsunuz. Yüzünüz duvara bakıyorsa parmağınızın iç yüzeyi de içerde duvara bakacak yani. Sonra tabiri caizse orayı kaşıma başlıyorsunuz. Yalnız biz dik konumda durup yeri yatay düzlem olarak düşünürsek parmağı tam doksan derece oynatmakla bulamayabiliriz. 120 derecelik alandaki bir yere yayılmış olabilir. Biraz sağda veya biraz solda.

2)Penis/vb yöntemi.
Ben en iyi üstteyken bulabiliyorum. Partnerimin üstündeyken penisi tam içime almadan sap kısmından bir iki cm dışarda bıraktığımda yukarı aşağı değil de ileri geri hareket ettiğimde buluyorum.

Gspot boşalması
Vajinadan gelen sıvı haricindeki bir diğer kadın ejakülasyonudur. Tanımımdan da anlaşılacağı üzere sıvı vajinadan gelmez. Üretradan gelmektedir yani çiş yaptığımız yerden. E o zaman çiş mi geliyor? Hayır gelen sıvı erkek menisinden daha az kıvamlı ama yapısal olarak benziyor tabi spermsiz hali :) En önemli kısmı ki ben bu kısma bayılıyorum tadı şekerli. Vajinadan gelen sıvımız malum tuzlu gibi. (Evet tadıyorum)

O zaman nerden geliyor bu sıvı?
Üretranın etrafında Skene bezleri var onlar salgılıyor. Şöyle:

$SKENES~1.JPG

Orada birike birike fışkırdığı olur; ama ben inanılmaz fışkırmalar yaşamadım en fazla 5 cm sıçramıştır. Olabilir ama yaşayan varsa yazsın lütfen.

Gspot orgazmına yaklaşmışsanız çişinizi kaçıracak gibi hissedersiniz kendinizi. Korkmayın kaçmaz genelde. Ama kaçabilir de garantisi yok. Erkeklerde ereksiyondan ejakülasyona uzanan esnalar boyunca idrar torbasının yani mesanenin çıkışı kapatılıyor. Dolayısıyla bir erkeğin uyarılmış haldeyken veya boşalma sırasında işemesi olanaksız. Fakat kadında böyle bir durum yok ve üretra vajina gspot klitoris hepsi yanyana hepsi birbirini tetiklemeye fırsat tanıyor.

X