Güvenlik soruşturmaları ne kadar kapsamlı yapılıyor

simayyy1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2023
114
-22
23
Belki bu sorudan bıktınız ama cidden kafaya takıyorum. Sevgilimle 1 kere apart otel tarzı yere gitmiştik. Şuan da KPSS hazırlanıyorum Yüksek puan almayı hedefliyorum. Eğer memurluk olursa bu sorun yaratır mı normal memurlar için ne kadar detaya iniyorlar. Akıtılmadın önüne bu bilgiler gelirse olumsuz yorumluyorlar mı lütfen bu şekilde atanan varsa ya da çevresinde olan varsa biri bana yardımcı olsun düşünmekten başım çatladı

Belki bu sorudan bıktınız ama cidden kafaya takıyorum. Sevgilimle 1 kere apart otel tarzı yere gitmiştik. Şuan da KPSS hazırlanıyorum Yüksek puan almayı hedefliyorum. Eğer memurluk olursa bu sorun yaratır mı normal memurlar için ne kadar detaya iniyorlar. Akıtılmadın önüne bu bilgiler gelirse olumsuz yorumluyorlar mı lütfen bu şekilde atanan varsa ya da çevresinde olan varsa biri bana yardımcı olsun düşünmekten başım çatladı
Kurumun önüne

Daha diger konunuzu acali 15 dakika oldu, saat başı ayni konuyu mu açacaksınız? Tek basliktan devam etsenize.

Çıkmış sorular muamelesi yapmayın bize. Yüksek puan alın ondan sonrası zaten elinizde olan bir şey değil zamanında neyse o.
Kafaya
Hele önce bir alın o yüksek puanı da.
Otel kayıtlarından atanamayan ilk kadın olarak tarihe geçersiniz belki.
Hele önce bir alın o yüksek puanı da.
Otel kayıtlarından atanamayan ilk kadın olarak tarihe geçersiniz belki.
Kafaya takıyorum cidden net bi Bilgi de yok korkuyorum elenseler zaten olumsuz geldi diyor yazmıyor ki bundan diye

Ay Allah aşkına bir kere erkek arkadaşı ile otele ya da aparta ya da eve gitti diye hiç memurluğa alınmayan bir Allah’ın kulu duydunuz mu? Öyle olsa kimse atanamaz ki üniversitede erkek arkadaşı uzakta yaşayan herkes gelince birlikte kalıyordu. Benim arkadaşlarımdan hepsi de memur oldu. Hay Allahım

Kafaya

Kafaya takıyorum cidden net bi Bilgi de yok korkuyorum elenseler zaten olumsuz geldi diyor yazmıyor ki bundan diye
Niye takıyorsunuz, velev ki otel kayıtlarından eleneceksiniz. Zamanı geri alma şansınız var mı? Neyi bu kadar soruyor araştırıyorsunuz anlayamıyorum gerçekten. Bu kafayla işe girmek zor olmayacak mı?

Ay Allah aşkına bir kere erkek arkadaşı ile otele ya da aparta ya da eve gitti diye hiç memurluğa alınmayan bir Allah’ın kulu duydunuz mu? Öyle olsa kimse atanamaz ki üniversitede erkek arkadaşı uzakta yaşayan herkes gelince birlikte kalıyordu. Benim arkadaşlarımdan hepsi de memur oldu. Hay Allahım
Ya işte ama araştırıyorum sorun çıkabilir falan diyorlar hep arattık kurumlar kendi imsiyatifüne göre yapıyormuş yani normalde otel sorun olmamalı ama kendilerine göre yorumlayıp olumsuz olabiliyormuş

Niye takıyorsunuz, velev ki otel kayıtlarından eleneceksiniz. Zamanı geri alma şansınız var mı? Neyi bu kadar soruyor araştırıyorsunuz anlayamıyorum gerçekten. Bu kafayla işe girmek zor olmayacak mı?
Haklısınız ama sorun olacaksa boşuna çabalamayayım diyorum yani oraya kadar gel otel kayıtları yüzünden elen ondan kafaya takıyorum

Cidden mi ne zaman oldular yakın zamanda mı birde nereye atandılar

Bunu burda sürekli sorup kafaya takarak nasıl yüksek puan almayı hedefliyorsunuz? Sinava odaklanin.

Sevisirken kullandığınız kondom markasına kadar bulurlar.

X