Güzel anneler bilgilerinize ihtiyacim var lütfen

emine2168

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2023
37
1
6 ay 20 günlük bebegim var ayaklarini bilekten ceviriyor özellikle sag ayagini cogu zaman aglama ve heyecanlandiginda bazen kollarinida cirpiyor doktorlar normal görüyor ama ben korkuyorum neden böyle diye cok gülec bir bebegim var yabancilari bir süre yüzlerini odaklanir onlarada güler normal seylermi aceba paylasin lütfen benimle

Merhaba. Ben doğduğum an ayak bileklerimi çevirmeye başlamışım. Yaşım 24 halen çeviririm. Annem ben doğduğumda doktora sormuş. Doktor sorun olmaz demiş. Bendeki durum uyku getirmek için. Umarım bebeğinizde de böyledir.

Merhaba. Ben doğduğum an ayak bileklerimi çevirmeye başlamışım. Yaşım 24 halen çeviririm. Annem ben doğduğumda doktora sormuş. Doktor sorun olmaz demiş. Bendeki durum uyku getirmek için. Umarım bebeğinizde de böyledir.
Vallahi bilmiyorum doktorlar bi sikinti görmüyor ama benmi cok takiyorum bilmiyorum

Bu aylarda çok normal davranışlar korkmayın bence benimde 10 aylık bebeğim var hala heycanlandığında kızdığında ellerini çarpar sallar

Bu aylarda çok normal davranışlar korkmayın bence benimde 10 aylık bebeğim var hala heycanlandığında kızdığında ellerini çarpar sallar
Evet osandiginda bide heyecanlandiginda yapiyor ayak bileten ceviriyor böyle insaallah normaldir takinti yaptim bebegimi inceler oldum iyice her hareketine takar oldum antideprasan ilac aliyorum takintilarim yüzünden

X