Saç Rengi ve Saç Boyama güzellik zor zanaat vesselam

Ankara da bir de Ares kuaför var Balgat ta.yine kk da görmüştüm.fiyatlarda uygunmuş.instgram dan bir bakın isterseniz

Kız 150 liraya gidiş dönüş uçak bileti al gel ben sana yapayım.
Kuzenim kuaför, bana öğretti , elim de yatkın ayıptır söylemesi çevremde kimse boya rofle ombreye para vermez :KK50: malzemesini alan gelir.

Kizilayda effor kuafor var adamlarin eli resmen dans ediyor. Hem de yari fiyat en fazla alirlar. Oyle bi kuafor ne gordum ne duydum oyle soyliyim.

Ohaa o fiyatlar ne yaa!! 200tlye rofle yaptirdim gecen sene kocam hala soylenir:)))
Gelin ombrelerinizi ben yaparim:)

Konu sahibinin eşi mühendis miymiş??
Bununla mı övünüyormuş???
ahahaha ben hem kendim hem de eşim mühendis ama işçi olsaymışım keşke diyorum. Bu ülkede mühendis falan olunmaz. En azından özelde..
Mühendis eskiden prim yapan bir meslekti şimdi herkes mühendis.

istanbuldayım en fazla 100t l.ye yapar benim kuaförüm ve süper yapar yıllarca röfleli kullandım saçımı yolda bile kadınlar çevirip sorardı nerde yaptırdınız diye ama Ankara yı biliyorum hem iğrenç işçilik hemde bir dünya para alıyorlar oraya gittiğimde sadece fön çektiriyorum bir keresin de arkadaşımın abisinin düğünü için gittik takma kirpiğim vardı takmasını istedim benim kini takamadı güya kendi kirpiklerinden takmak istedi :) neymiş benim ki kalitesizmiş :KK70: dedim ben istanbulda yaşıyorum bir kirpik takamıyorsan kendine kuaförüm deme yani Ankaralı arkadaşlar kusura bakmasın ama çok tuhaf bir yer Ankara kardeşim dediğim arkadaşlarım olmasa hiç bir kuvvet beni oraya getiremez

ben de bunu anlatmaya çalışıyorum herkes hakkıyla parasını kazansın diyorum ama bazıları kuaförleri beğenmedığımı aşağıladığımı yazmış yav asıl o marka kuaförler bizi aşağılıyor o parayı öderken de arkamızdan salak diye gülüyorlardır gelin başına 1000 1500 alıyor benim eski kuaförüm acaba kim haklı müşteri mi kuaför mü
dışarda farklı yazar içerde işi yaparken işini sorar 2 katı fiyat çekerler bende para baymaktan nefret ediyorum bir ara kaynak kullanıyordum aldılar kaynağımı gittğimde başka saç verdiler
kim allah aşkına 2 saatlık işten 500 kazııyor
bir gelin saçı yaparlar bu yaz 650 tl y li doktor o kadar okumuş prof ücreti 350-400 tl bunlar napıyoda bu paraları hak ediyorlar asgari ücret 1300 yarısı nerdeyse 2 saatlık iş için

dışarda farklı yazar içerde işi yaparken işini sorar 2 katı fiyat çekerler bende para baymaktan nefret ediyorum bir ara kaynak kullanıyordum aldılar kaynağımı gittğimde başka saç verdiler
kim allah aşkına 2 saatlık işten 500 kazııyor
bir gelin saçı yaparlar bu yaz 650 tl y li doktor o kadar okumuş prof ücreti 350-400 tl bunlar napıyoda bu paraları hak ediyorlar asgari ücret 1300 yarısı nerdeyse 2 saatlık iş için
Bi de elemana 3 kuruş verip tüm işi ona yaptırırlar.
İş ogrenecem diye yıllarca bedavaya çalışıp sadece temizlik ve ağda yapan elemanları var tam kan emiciler

Bi de elemana 3 kuruş verip tüm işi ona yaptırırlar.
İş ogrenecem diye yıllarca bedavaya çalışıp sadece temizlik ve ağda yapan elemanları var tam kan emiciler
ben çoğu işimi evde yapıyorum çalışırkende evde yapıyorum okurkende bazen föne kaş aldırmaya gidiyorum
kaynağımı beyoğlunda hamit abi vardı ona yaptırıyordum uygundu şimdi çıkarttım başka bir kuaförde aldı onları başka verdi çıkartınca bir renkler yapıyorum akla hayale zarar...
ne gerek var ya dünyanın parasını vermeye
üniversitede kızlar saçını bana kestirdi ...boyada ağdada evde yapıyorum

X