Şampuan ve Saç Kremleri Hacim veren şampuan ve saç kremi...?

mernem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
345
1
Merhaba kızlar saçlarım düz ve ince telli aynı zamanda da çok hacimsiz ayrıca çok yağlı ve her gün yıkamak zorunda kalıyorum dördü bir arada yani....:) acaba hem hacim verecek hem de yağlanmamasını sağlayacak şampuan ya da saç bakım kremi öeniriniz var mı?bilmiyorumkismile

o aradıgın üründen bende arıyorum bulduysan banada söylermisin:)) başka kimseninde fikri yok galibaCADIARZU

Ben Otacı yağlı saçlar için olanını kullandım iyi geldi. Çok uzun yıllar aynı derdi çekiyordum. Gerçi aynı anda Roaccutane ilacı da kullanıyorum belki onun etkisi de olabilir.

Herks yağlı saçları içim bir öneride bulunmu ama hem yağlı hem ince telle hem de çabuk sönen saçlar için önerisi olan yok mu aranızda kızlar...:)

Pantene ince telli ve yağlı saçlar için dolgunlaştırıcı kullanabilirisin bende kullanıyorum tabi yanında bikaç bakım ürünler

Canım saol ama ben de pantene kepe yapıyor......:KK43:

Canım saol ama ben de pantene kepe yapıyor......:KK43:

Haklısın saçtan saça değişiyor boshayallersmileyanında okadar çok ürün kulanıyorum ki kepek karşıtı yağlanma karşıtı hacim veren onaran bakım yapanbayanssulusmile hiç bişi tek başına yeterli olmuyor

canım avon un hacim veren mor kapaklı bi ürünü var. küçük boyunu bi dene istersen. avon un diğer şampuanları arasında açık ara önde :1rolleyes:

Gliss in kremini kullanıyorum ben , yeni başladım. Senin saçına uygun olanı net olarak bilmiyorum ama marka olarak gliss denemeni tavsiye ederim.

elseve kırmızı olanı boyalı saçlar iiçin olan mükemmel benim saçlarım okadar cok aşamadan gectiki ama en iyisi elseve+elseve bakım kremi mükemmel herkeze tavsıye ederım

X