Halı Yıkama Makinesi Kullanıp Memnun kalan var mı ?

Saranqhanda

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2022
15
1
29
Merhaba hanımlar. Bu aralar kafamda deli sorular var. A101 sürekli halı yıkama makinesi paylaşıyor buna istinaden ve 2 küçük çocuğum var şarkada etrafa sürekli birşey dökme eğilimindeler.sürekli siliyorum biryerleri halı koltuk yer v.s desem yeridir. bende halı yıkama makinesine yöneldim açıkçası. Sizlere sormak istedim. Sizce halı yıkama makinesi almalı mıyım ? Alıp memnun kalan var mı ? Kaldıysanız şayet marka modelini verir misiniz ? Sapı olandan mı önerirsiniz elle tutulan küçük ağızlılardan mj ? Halı yıkamaya o kadar para vermektense makine alıp eve koyayım daha mantıklı diyorum ama bilmiyorum geçmişte deneyimim yasa çevremde deneyimleyen yok. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim. Çocuklarımdan dolayı yanıtlayamazsam kusuruma bakmayın. Ama mutlaka hepsini okuyacağım. Hoşçakalın ❤️ Bu arada kadınlar günümüz kutlu olsun 🥰

2013 yılında arnica almıştım. Çok memnundum elim ayağım olmuştu. İki çocuğum var. Tuvalet dönemlerinde, bol kusmalı dönemlerinde hep kullandım. Ayrıca araba temizliğinde, taşınma süreçlerimde, yeni ev temizliğimde kullandım. Ancak biraz hor kullandım sanırım yeni evi temizlerken inşaat kalıntıları sonrası eski performansını gösteremiyor zavallım. Bu ara servise götüreceğim yoldaşımı. Çok fazla ıvır zıvır, tak çıkar eşyası yok ben rahat kullandım.