Hamile değilim ama adet olamıyorum neden?

Naz1412

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2023
116
25
20
Merhaba arkadaşlar 10 gün geciktim testler negatif çıkıyor sancı gelip gidiyor ama adet olamıyorum 15 gün fln doğum kontrol hapı kullanmıştım ama onun üzerine 1 aydan fazla oldu yani üzerine adet oldum ama bu ay olmadım ne yapmalıyım sizce soğan kürü fln içiyimi ?

Merhaba arkadaşlar 10 gün geciktim testler negatif çıkıyor sancı gelip gidiyor ama adet olamıyorum 15 gün fln doğum kontrol hapı kullanmıştım ama onun üzerine 1 aydan fazla oldu yani üzerine adet oldum ama bu ay olmadım ne yapmalıyım sizce soğan kürü fln içiyimi ?
Aynı durumdayiz. Bende 10 gün geciktim. Maydanoz suyu iç

Kafanıza göre içmeyin nolur bitkisel kurler sular. Adetlerim düzenlidir 13 gün gecikme ile qdet oldum söktürücü kullanarak kist olduğu için soğan suyu da iceyim dedim. Geçmediği gibi estradiol 1000 oldu. 2 ay önce 39 du. Yasmin kullanıyorum simdi. Aşılamaya bi türlü başlayamadım. Dr ne diyorsa onu yapın. Geçmiş olsun.

Doğruca güzel bir kadın doğum uzmanına git bir baksın, niye olmadığını tespit etsin. Kist mi var başka bir şey mi? İlacını versin sonra teşhise göre araştırır kafana yatan bitkisel yöntemi denersin. Geçmiş olsun 🌸

X