Hamile kalmak için yapılabilecekler

Hanımlar hamile kalmak için 41 Meryem suresi 41 yasin okudum ya varis ya musavvir ya Halik gibi esmalar okudum bı ara Kenzül Arş duasını okuyordum Hz. Yunusun duasını çektim 313 ayetelkursi okudum ve aklıma gelmeyen şeylerde var bazı ayetlerde okumuştum başka aklınıza gelen var mı onları da okumak isterim yardımcı olur musunuz ? Doktora gittim yumurta tembelliği olabilir dedi sanırım tıptaki adı polikistik over olarak geçiyor bugün kan tahlili verdim adetimin 2.gunu Perşembe tahlil sonuçları çıkacak inşallah kötü bı durumla karşı karşıya kalmam
Merhaba kardeşlerim Rabbim inşlh hamile kalmak istemeyenlere hayırlı sağlıklı salıh salıha evlatlar nasip eder hamile kardeşlerime de kolay hamilelikle sağlıkla hayırla kucağına almayı nasıp eder. Arkadaşlar bende sizin gibi gebe kalmaya çalışyrdm herşeyi heryeri okuyrdm ve dedm Kı eger HAMILE kalırsam ahdım olsn bende herkesle payşaşacam inşlh Rabbim size de nasip edr bana da hayırla sağlıkla kucağıma alıp buyuteblmeyi nasip eder

Arkadaslar öncelikle benim de eşimin de bi sorunu yok denildi. Annem dedi Kı kızım bi kağıda 100-150 defa bismillahinrahmanirahım yaz ve üstünde taşı akşam yatarken de yastığının altına koy bunu yaptm ve hercuma 100 defa ya evvel çektim o ay salatı tefriciye okuydm 4444 defa 70 bin lem Yelid okudum Ve etrafım da gördüğüm herkesten ama herkesten dua istedim ve Allah bilir ama en içimi rahatlatan yaşlı bi teyzenın tavsiyesi oldu

Yaşlı bi teyze dedi Kı kızım adetin bittikten hemenn sonra diğer adetin başlayana kadar hergun ama hergun sadaka ver. Ve her sadaka sonrası bol dua et Rabbim den evladını iste .... Bende üç aşağı bunları yaptm ve Rabbim mücizesini gönderdi çokk şükür nin şükür

Bugün sabah namazında Silsile aliyye hazretleri için namaz kıldım dua ettim sonra 2 rekat Namaz kılıp 9999 adet fetih suresinin ilk ayetini okumaya başladım ve ekstradan fetih suresi okuyorum .

Yaşlı bi teyze dedi Kı kızım adetin bittikten hemenn sonra diğer adetin başlayana kadar hergun ama hergun sadaka ver. Ve her sadaka sonrası bol dua et Rabbim den evladını iste .... Bende üç aşağı bunları yaptm ve Rabbim mücizesini gönderdi çokk şükür nin şükür
Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ne güzel canım Rabbim bizlere de nasip eder inşallah

Kendim için 9999 fetih suresinin ilk ayetini okuyup bitirdim 101 fetih suresi okuyorum şuanda nasip olursa daha sonra Rahman suresini okuyabilirim

Hanımlar ben bunu yapacağım nasip olursa sizde belki yaparsınız

Eklentiler

• IMG_20180729_222727.png
    IMG_20180729_222727.png
    399 KB · Görüntüleme: 29
Bugün çok şükür 101 fetih suresini bitirdim
Fotoğraf paylaşmış olduğum süreleri okudum
Bı Elif Duası diye bı dua var Veysel Karani munacati ile dua ediyorsun 7 kerede onu okudum

X