Hamile kalmak istiyorum.

Kelebek12345678

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2023
28
2
25
Merhaba Hanimlar,

Öncelikle bu sorumu komik yada saçma bulmayin lütfen.

Kısa bir süre önce Vajinusmus hastaligindan kurtuldum sayilir. (İliskiye girebiliyoruz)

5 senelik evliyim, ve artik Allahin izniyle bir evlat istiyoruz.

Tabiki Internette fazla fazla bilgiler var onu yap şuna dikkat et vs vs..

Ama ben sizlerden Öneri veya Tüyolar istiyorum.
En hizli sekilde nasil Hamile kalirim. Biliyorum bu uzun bir süreç de olabiliyor ama anlarsiniz ki erken yasta anne olmak istiyorum inşallah.

Ve son olarak bir sorum var belki fikrinizi almak isterim.

18.01.2024 - 22.01.2024 de Regl oldum.
Reglim ortalama 24-25 gün sonra tekrar geliyor.

Telefonumdaki bir Applikationdan regl dönemimi yillardir kayit ediyorum.
App bana 27.01 - 02.02 zaman diliminde hamile kalma ihtimalimin yüksek olduğunu söylüyor. Affiniza siğnarak bu zaman diliminde 4 kere İliskiye girdik.
Sizce hamile kalma ihtimalim yüksek midir?

Allah razi olsun, kusuruma bakmayin inşallah

Bence bunlardan önce ikinizde doktora gidin.
Eşiniz sperm testi versin.
Siz hormon testi ve hsg.
Allah korusun ufacık bi sorunda bile olmayabilir.
Boşuna vakit harcarsınız.
Allahın izniyle herşey temiz çıkarsa bol bol antrenmanla gebe kalırsınız inşallah.

Bende sizin gibi 5 yıl sonra gebelik düşündüm ve eşimle karar verdik. Öncelikle doktora gittim değerlerime baktırdım. Uzun süre korunduğum için bir sorun cıkabilir diye düşündüm. Öyle diyenler oldu. Çok şükür çıkmadı. İnsanların safsatasıymış. Doktor folik asit verdi . Onu kullandım. Bir uygulama da yumurtlama günlerimi takip ederek 2 günde bir düzenli ilişki yasadık. İlk ay olmadı. 2.ci ay eşim bende bir doktora test vereyim dedi randevu aldık. Gebe olduğumu öğrendim gitmek durumunda kalmadı.

Merhabalar ben 4 buçuk senedir evliyim çocuk sahibi olmak istiyoruz. Ne bende nede eşimde hiçbir sıkıntı yok çatlatma iğnesi oldum aşılama yaptım ama tutmadı 1 yıldır gün aşırı ilişki deniyoruz ilişkiden sonra 1 saat yerimden kalkmıyorum ama bir türlü olmuyor. Önerebileceğiniz birşeyler var mı?

X