hamile miyim değil miyim lütfen yardım 😖

merhaba biz pikten önce değerlendirmeye başlamıştık kız çocuğu istediğimiz için tahminimce 15-16sı gibi bat 1 tane predictor, 1 tane prodoctor, 2 tane vanu aldım hepsi erken gebelik testiydi prodoctor ile vanunun birini yaptım akşamüstü prodoctor geçersiz çıktı ama vanu da durum böyle 🥹Eki Görüntüle 3315770
Merhaba. Sonuç ne oldu acaba. Çok merak ettim

Eger regliniz düzenliyse erken yapmamissiniz ovulasyonu takip etmis miydiniz? regliniz duzenli mi? Bunlar belirleyici olan faktörler. Ovulasyondan 10 gun sonra bhcg yukselmeye başlıyor.
Yalnız ovulasyondan sonra degil yerlesmeden sonra diye biliyorum ben beta nın yükselişi

Kızlar öncelikle merhaba. Bir yıllık evliyim ve bebek denemesine henüz başlamamıştık bu aya kadar. Normalde adetim düzenlidir ama geçen ay biraz erken geldi. Nisan 25, Mayıs 28, Haziran 28, Temmuz 28, Ağustos 25 ve Eylül 18. Eylül ayındaki adetimden sonra bebek denemeye karar verdik ve ayın 23ünde doktora gittim. Doktor bana hiç kistimin olmadığını, yumurta sayımın fazla olduğunu ve iki günde bir ilişkiye başlamamız gerektiğini söyledi. İlişkiye başladığımız tarihten itibaren ovulasyon testi yaptım ve 1 Ekimde test pozitif geldi 3 Ekime kadar ilişkiye devam ettik. 5 ekimde yaptığım idrar testinde sonuç negatif geldi. Bugün yani 7 elimde yaptığım testte de sonuç negatif geldi bunun üzerine gidip kan testi verdim ve az önce sonuç <0,1 şeklinde geldi. Normalde sık sık idrara giden biri olmamama rağmen bugün çok fazla idrara çıktım ve öğlen çok fazla akıntım vardı (normalde akıntım olmaz). Akıntı öyle çoktu ki geldiğini hem hissediyordum hem de tuvalete gidip baktığımda kilodun üstünü tamamen akıntı kaplamıştı ve ıslaktı. Bunlar belirti midir test için daha çok beklemem gerekir mi? Tahmini regl tarihim 16 Ekim çünkü. Çok erken mi davrandım, lütfen yardım edin çünkü beklemek çok zor geliyor, gün sayıyorum resmen 😫 yoksa bu tarihte kan testi negatif geldiği için bu ay gebelik olumsuz mu sonuçlandı? Benimle tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim 💖
Cnm tek belirtin akıntımıydı bende de yumurtlama sonrası ağrı vardı ve akıntı hiç bitmedi ağrı yeni kesildi adete 3 gün kala

Cnm tek belirtin akıntımıydı bende de yumurtlama sonrası ağrı vardı ve akıntı hiç bitmedi ağrı yeni kesildi adete 3 gün kala
benim denediğim ilk aydı ama doktora öncesinde gidip hamile kalmam için hiçbir engel olmadığını öğrenmiştim o yüzden büyük ihtimalle kalacağımı biliyordum üçüncü haftaya girerken akıntılarım başlamıştı sağ kasığımda batma oluyordu göğüslerim şişmeye başlamıştı ki ben regl dönemlerimde sadece ağrı hissederdim reglden önce veya sonra ağrım olmazdı hatta göğüs hassasiyetim hiç olmazdı bugün 5+5 oldu eski sütyenlerimi takamıyorum yeni sütyenler aldım bu arada aldığım sütyenler d cup ve ilk hamileliğim 😅 herkesin hamileliği farklıdır ama bende durum bu şekilde şu an ve o zamandan beri akıntım hiç kesilmedi hatta daha beyaza dönük ve fazla gelmeye başladı

benim denediğim ilk aydı ama doktora öncesinde gidip hamile kalmam için hiçbir engel olmadığını öğrenmiştim o yüzden büyük ihtimalle kalacağımı biliyordum üçüncü haftaya girerken akıntılarım başlamıştı sağ kasığımda batma oluyordu göğüslerim şişmeye başlamıştı ki ben regl dönemlerimde sadece ağrı hissederdim reglden önce veya sonra ağrım olmazdı hatta göğüs hassasiyetim hiç olmazdı bugün 5+5 oldu eski sütyenlerimi takamıyorum yeni sütyenler aldım bu arada aldığım sütyenler d cup ve ilk hamileliğim 😅 herkesin hamileliği farklıdır ama bende durum bu şekilde şu an ve o zamandan beri akıntım hiç kesilmedi hatta daha beyaza dönük ve fazla gelmeye başladı
Benimde bugün regl günüm ama hiç ağrı batma gibi şeyler yok akıntı sulu krem gibi beyaz ilk aydan mı hamile kaldım ne güzel bizde doktora gözüktük bi sıkıntı yok çok şükür birbuçuk sene sonra bi gebelik yaşadım fakat sağlıksız oldu kürtaj oldum şimdi 5 ay geçti bu ayı iyi değerlendirdik bakalım

Merhaba bende sık idrara çıkma göğüste hasassiyet var adetim iki gün gecikti adet olmam gereken gün idrar testi yaptim erken degil normal test negatif cikti sonradan döner mi acaba pozitif e erken mi yaptım testi acaba

X