Hamile miyim psikolojik mi yardım ltf

İyi akşamlar kızlar. Yaşadığım bazı belirtiler araştırdığım kadarıyla hamilelik belirtileri. Acaba hamile olabilir miyim yoksa psikolojik mi böyle hissediyorum tecrübesi olanlar ya da benimle aynı durumda olanlar yazabilirse sevinirim.

Son adetim 27mayısta bitti. 28mayısta + tam yumurtlama gününde + yumurtlamadan 5gun sonrası eşimle korunmadan birlikte olduk. İçe boşalma da oldu. Bundan 3-4 gün sonra inanılmaz gaz sancıları, şişkinlik başladı. Özellikle öğlen yemeğinden 3-4 saat sonra gözlerim kararacak kadar kramplar ve akşam saatleri de öyle. Şişkinlik gaz sancısı kramp hayatımda olmadığı kadar 2 hafta boyunca aralıksız yaşadım. Gogus uçlarım hassas ilk ilişkiden 1 hafta geçtiğinden beri. Normalde adet öncesi hassaslaşır ama bu sefer erken oldu. Ayrıca sıcak basmaları. Normalde de sıcaklayan biriyim ama bir sabah uykumdan resmen ateş içinde uyandım. Ayrıca gün içinde de o kadar sıcak basıyor ki yüzüm farkedilecek kadar kızarıyor. Ayrıca geçen hafta durduk yere 1-2 kere midem bulandı ve ogurdum. Son 2 gündür de birkaç kere yer sanki ayaklarımın altından gitti 1-2 sn’liğine deprem oldu sandım. Şeffaf akıntım çok arttı. Bugün itibariyle bir ara gözlerim karardı. Mide bulantısı yok ama kokular daha keskin sanki. Bir de son 2 gündür karman çorman rüyalar görüyorum. Gaz sancıları ilk haftaki gibi yogun değil artık ama şişkinlik üzerime yapıştı sanki, ve her akşam dinlenmeye geçince kasıklarıma ince ince kramplar devam ediyor aralıksız. Bel ağrısı arada vuruyor. Bugun bacaklarım ağrımaya başladı. Adet dönemi de ağrır gerçi bacaklarım. Şuan adetime 2 gün kaldı. Test yapmalı mıyım şimdiden? Sizce hamilelik var mıdır? Yoksa bu kadar çok belirti sadece psikolojik olabilir mi?
Ben erken gebelik testiyle 2gun kala öğrendim

X