Hamile miyim yardımm edin

havin775458

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
12
1
23
Kızlar nolur yardım edin. 28 ocakta beraberliğim oldu 2 hafta öncr test yaptım negatifti daha adetime 15 gün varken ara sıra kasık ağrılarım bel ağrılarım oluyor ama çok kısa kısa sürüyor ve de kaç gündür başım ağrıyor. Ama kendimi hamile gibi hissetmiyorum umudum olmadığı için mi bilmiyorum. Akıntım beyazlaştı baya bi ama lekelenmem olmadı kahverengi veya pembemsi falan. Göğüs hassasiyetim de oluştu aynı adet gibi. Sizce olabilir miyim adetime 1 hafta var eğer gecikme olursa kan testine gidicem. Ama şuanlık rahatlamak istiyorum

Ya bi anlık yaptım öyle bişey de kustum hemen zaten. Ve 3 4 defa içime yaptı 🤦‍♀️ 1 kere olsa olmayabilir derdim de birden fazla olunca şüphe de kaldım ve asla kalkmadım hep uzandım 2 3 saat

Ya bi anlık yaptım öyle bişey de kustum hemen zaten. Ve 3 4 defa içime yaptı 🤦‍♀️ 1 kere olsa olmayabilir derdim de birden fazla olunca şüphe de kaldım ve asla kalkmadım hep uzandım 2 3 saat
İnan sonucunu enaz senin kadar merak ettim lütfen öğrendiğinde ya..
Ve duam gönlündeki nasibin olsun 🙏🏻 şartlar buysa hamile kalmış olabilirsin ama hala ellaya takıldım 😂

İnan sonucunu enaz senin kadar merak ettim lütfen öğrendiğinde ya..
Ve duam gönlündeki nasibin olsun 🙏🏻 şartlar buysa hamile kalmış olabilirsin ama hala ellaya takıldım 😂
Haber vericem mutlaka. Evet şartlar bu ve o yüzden böyle oldum zaten ilk defa yaşıyorum çünkü bu belirtileri. Ellanın Allah belasını versin zaten şeytana uydum anlık 😂

Haber vericem mutlaka. Evet şartlar bu ve o yüzden böyle oldum zaten ilk defa yaşıyorum çünkü bu belirtileri. Ellanın Allah belasını versin zaten şeytana uydum anlık 😂
Yaa çok tatlısın 😂 öğrenene kadar başka ilaç içme bari ağrı kesici gibi 😂

X