Hamile miyimmmmmm

14 şubatta adet olmuştum 9 martta kan tahlili verdim gebelik sonucu negatifti Şuan adetim 5 gün gecikti sizce hamile kalma ihtimalim var mıdır
Müneccim değiliz hanımefendi :) Her adet gecikmesi hamilelik olmuyor malesef. Ama ufakta olsa bir ihtimaliniz var. Geç döllenme olduysa kana da geç yansır. Adet gecikmeniz 1 hafta gecikince kan testi yaptırın sonuç net cevaptır.

14 şubatta adet olmuştum 9 martta kan tahlili verdim gebelik sonucu negatifti Şuan adetim 5 gün gecikti sizce hamile kalma ihtimalim var mıdır
Yumurtlama tarihiniz farklı denk geldi ise adet düzensizliği vs belki olmuş olabilir. Adet 5 gün geçti ise erken gebelik testinde de silik dahi olsa görünür diye düşünüyorum. Biraz daha gecikir ve negatif çıkarsa bir kadın doğum uzmanına kontrole gitmenizi öneririm. İnşallah güzel haberler alırsınız🌸

Yumurtlama tarihiniz farklı denk geldi ise adet düzensizliği vs belki olmuş olabilir. Adet 5 gün geçti ise erken gebelik testinde de silik dahi olsa görünür diye düşünüyorum. Biraz daha gecikir ve negatif çıkarsa bir kadın doğum uzmanına kontrole gitmenizi öneririm. İnşallah güzel haberler alırsınız🌸
Merhaba adete 4 gün kala yaptım sizce hamilelik var mı ?

Eklentiler

• IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_1342.jpeg
    IMG_1342.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_1333.jpeg
    IMG_1333.jpeg
    138,4 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba adete 4 gün kala yaptım sizce hamilelik var mı ?

Bir tekrar edin yeniden çok erken olduğu için, göz yanılması veya kuruma değilse veya geç çekilen bir fotoğraf değilse çok ama çok silik var gibi geldi, gene de bilemiyorum. Emin olamadım🌸

Bir tekrar edin yeniden çok erken olduğu için, göz yanılması veya kuruma değilse veya geç çekilen bir fotoğraf değilse çok ama çok silik var gibi geldi, gene de bilemiyorum. Emin olamadım🌸
2 dk içine belirdi ve hemen çektim zaten beklemiş test değil başındaydım yani

Geç yumurtlama olmuş olabilir, testi tekrarlayın. Negatif çıkarsa doktora görünün 🌸 inşaAllah güzel sonuçlar alırsınız 🌸

X