Hamile olabilir miyim?

kosantembelhayvan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2022
892
1.511
29
Merhaba. Şüpheli ilişkinin ne zaman gerçekleştiğine dair bir tahminim yok. Yüzde yüz etkili bir korunma yöntemimiz yok. 2 yıldır ilk kez böyle oldu. Hamilelik konusunda çok bilgili hanımlara danışmak istiyorum çünkü benim hiçbir bilgim yok. Döngü geçmişime bakarak bir gebelik söz konusu diyebilir miyiz? Dün akşam eşim 40 liralık babytime kağıt gibi olan testlerinden almış sonuç negatifti. Birkaç gün önce 3 gün kadar totalde 3 kez kusma refleksi belirdi. Rahmime doğru birkaç saniyede bir sanki biri tırnağını basıp çekiyor gibi oldu. Ansızın nabız düşüklüğü yaşadım öğle uykusu huyum yoktur ama kendimi yatağa bıraktım. Kabızdım. bunlar sadece o 3 günde vardı. O üç güne kadar bir hafta boyunca vajinamda kaşıntı ve yanma oldu ama kendi kendine geçti. Bu günlerde bulantım bazen beliriyor ama genel olarak midem hassas olduğu için çok anlayamıyorum ve genel olarak regl gelicekmiş gibi bazen kasılmalar oluyor. Ben de nedense ilk kez böyle olunca teste de güvenemedim. Kist ya da polistik over gibi durumlar da olabilir mi? 3 gün sonra doktora gitmeyi beklemeyi düşünüyorum. Sizce ne zaman gideyim?
IMG_3138.png

Son düzenleme:
Merhaba reglime 8 gün var erken gebelik testi yaptım sizce ikinci ciGı çok sılık ve gölge şeklinde var mı bana mı öyle geliyor

Eklentiler

• IMG_5815.jpeg
    IMG_5815.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 110
Merhaba. Şüpheli ilişkinin ne zaman gerçekleştiğine dair bir tahminim yok. Yüzde yüz etkili bir korunma yöntemimiz yok. 2 yıldır ilk kez böyle oldu. Hamilelik konusunda çok bilgili hanımlara danışmak istiyorum çünkü benim hiçbir bilgim yok. Döngü geçmişime bakarak bir gebelik söz konusu diyebilir miyiz? Dün akşam eşim 40 liralık babytime kağıt gibi olan testlerinden almış sonuç negatifti. Birkaç gün önce 3 gün kadar totalde 3 kez kusma refleksi belirdi. Rahmime doğru birkaç saniyede bir sanki biri tırnağını basıp çekiyor gibi oldu. Ansızın nabız düşüklüğü yaşadım öğle uykusu huyum yoktur ama kendimi yatağa bıraktım. Kabızdım. bunlar sadece o 3 günde vardı. O üç güne kadar bir hafta boyunca vajinamda kaşıntı ve yanma oldu ama kendi kendine geçti. Bu günlerde bulantım bazen beliriyor ama genel olarak midem hassas olduğu için çok anlayamıyorum ve genel olarak regl gelicekmiş gibi bazen kasılmalar oluyor. Ben de nedense ilk kez böyle olunca teste de güvenemedim. Kist ya da polistik over gibi durumlar da olabilir mi? 3 gün sonra doktora gitmeyi beklemeyi düşünüyorum. Sizce ne zaman gideyim?Eki Görüntüle 3362702
Merhaba kan verdiniz mi bende de sizin gibi şikayetlerim oluyor ama reglim gecikmedi benim daha 10 gün var rahmimde kasılmalara oldu bir gece sanki hissettim gibi mide yanmam ve mide bulantım var ama bunu inositol kullanmama bağlıyorum o da yapıyormuş eşimde sperm problemi var olursa tabi ki çok mutlu olacağız ama olmazsa deneyeceğiz 6 aydır deniyoruz

Merhaba
Aralık 29unda reglim bitti ve son kez 5 ocakta ilişki yaşadım. Bir sonraki gün sol kasığımda iğne batar gibi ağrı oldu. Aradan 3-4 gün geçti. Bir haftadır ara ara kasık ağrım yine var. Bu bir haftalık süreçte ovülasyon testi yaptım arada bir iki gün kaçtı sadece ama pik görmedim. Üç gündür de şeffaf akıntım var. Sizce gebe kalmış olma ihtimalim nedir ?

X