Hamilelik için ovülasyon testi yardımcı olur musunuz

arzu3428

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
102
14
27
Arkadaşlar merhabalar adetime 5-6 gün kaldı midemde aşırı gurultu geliyor kramplar giriyor ara ara birde süte karşı aşırı midem bulanmaya başladı maalesef birde 11 aralıkta koyu çizgiyi görmüştük şu anda ovüslayon testi yapsam çift çizgi çıkarsa t çizgisi koyulaşır mı hamileliği anlayabilir miyim acaba kötü durumdayım yardımcı olursanız sevinirim😞

O çok kesin bi şey değil, herkeste pik olmuyor gebelik öncesi. Birkaç gün daha bekleyip erken gebelik testi yapın. Neden kötü durumdasınız onu anlamadım ama.

O çok kesin bi şey değil, herkeste pik olmuyor gebelik öncesi. Birkaç gün daha bekleyip erken gebelik testi yapın. Neden kötü durumdasınız onu anlamadım ama.
Hem moral olarak olmayacak diye hemde günlerdir dediğim gibi midem kötü bir hareketlilik var sütlü şeyler midemi kötü yapıyor hiç böyle olmuyordum adet öncesinde anlam veremiyorum o yüzden kötü durumdayım

Arkadaşlar merhabalar adetime 5-6 gün kaldı midemde aşırı gurultu geliyor kramplar giriyor ara ara birde süte karşı aşırı midem bulanmaya başladı maalesef birde 11 aralıkta koyu çizgiyi görmüştük şu anda ovüslayon testi yapsam çift çizgi çıkarsa t çizgisi koyulaşır mı hamileliği anlayabilir miyim acaba kötü durumdayım yardımcı olursanız sevinirim😞
11 Aralık'ta pik oldu ise ya 12 Aralık ya da 13 Aralık da çatlama tarihidir muhtemelen. Yani daha çatlamanın üstünden 7-8 gün geçmiş. Idrar testi için erken. Ovülasyon testi ile de gebelik öğrenilmiyor maalesef. 4-5 gün sonra kan testi ya da idrar testi yapabilirsiniz gebelik var mı yok mu öğrenmek için. Şu an gebelik varsa bile öğrenebilmek için erken.

11 Aralık'ta pik oldu ise ya 12 Aralık ya da 13 Aralık da çatlama tarihidir muhtemelen. Yani daha çatlamanın üstünden 7-8 gün geçmiş. Idrar testi için erken. Ovülasyon testi ile de gebelik öğrenilmiyor maalesef. 4-5 gün sonra kan testi ya da idrar testi yapabilirsiniz gebelik var mı yok mu öğrenmek için. Şu an gebelik varsa bile öğrenebilmek için erken.
Gazla sabırsızım sanırım süreç gerçekten yıpratıcı zaman geçmiyor😞

Gazla sabırsızım sanırım süreç gerçekten yıpratıcı zaman geçmiyor😞
Bu yaşadığınız rahatsızlıklar stresten de olabilir. Ben de stres yapınca mideme vurur genelde. Üzüntü sıkıntı mideyi çabuk etkileyebiliyor.

Hayır ilk kez değil
Anladım. Bazen ovülasyon testine başlayınca kadınlarda bu sefer kesin olur beklentisi gelişebiliyor o yüzden sordum. Yumurtlamayı yakalayınca hemen olur sanılıyor. Evet tabii olabilir ama sonuçta hemen olmaması da çok normal. Vücut kendini hazırlıyor, o ayki yumurta ve sperm sağlığı önemli. Döllenme olsa bile yerleşmenin de sağlıkla tamamlanması ve sağlıkla da devam edebilmesi gerek. Her ay yaklaşık %15 lik bir gebe kalma ihtimali söz konusu. Stres de bu oranı düşürebilir. O yüzden sadece gebe kalmak amacıyla değil de olağan seyrinde korunmasız ve de illa hemen olsun beklentisine girmeden denemek daha iyi olur.

X