hamilelik mi psikolojik mi?

eceselin07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
33
2
1.5 ay önce eşimle ilişkimiz oldu ardından 2 kere regl oldum fakat reglmin daha 1 hafta önce olmasına rağmen 3 gündür aşırı bel ağrısı, aşırı beyaz sümüksü akıntım var 2 kere de test yaptım negatif psikolojik mi yaşıyorum yoksa hamile miyim?

Bugün son ilişkinin 13. Günü
İlaç kullanmadan adet olan biri değilim ve iki yıllık evliyim. Şubatın 24 de şefaf yumurta akı kıvamında akıntım oldu bir defalık. O günden beri ara ara bel kasık ağrısı gögüs hassasiyeti yaşadım.
Dün sabah test yaptım hem kaset test hemde erken gebelik testi ikiside negatif.
Sanırım psikolojik dedim fakat bugün öğleden beri sürekli esniyorum ve uykum var direniyorum uyumamak için gece uyuyamam diye.
Böyle birşey yaşayan var mı bu neyin nesi anlamıyorum artık cidden bunaldım.

1.5 ay önce eşimle ilişkimiz oldu ardından 2 kere regl oldum fakat reglmin daha 1 hafta önce olmasına rağmen 3 gündür aşırı bel ağrısı, aşırı beyaz sümüksü akıntım var 2 kere de test yaptım negatif psikolojik mi yaşıyorum yoksa hamile miyim?
2 kere regl olduktan sonra hamile oldugunuzdan supheleniyorsunuz test yaptiniz ve negatif dogru mu anladim? pek mumkun gorunmuyor bu durumda

2 kere regl olduktan sonra hamile oldugunuzdan supheleniyorsunuz test yaptiniz ve negatif dogru mu anladim? pek mumkun gorunmuyor bu durumda
evet evet testleri de atacağım silik çizgi falan yok değil mi?
05C38B6E-EA63-4C4A-BF5D-7B642397B324.jpeg

hayır istemiyorum eşimle korunuyoruz ama içimi bir korku sardı reglm bitmesine rağmen yoğun akıntım ve bel ağrısı var ya

Bugün son ilişkinin 13. Günü
İlaç kullanmadan adet olan biri değilim ve iki yıllık evliyim. Şubatın 24 de şefaf yumurta akı kıvamında akıntım oldu bir defalık. O günden beri ara ara bel kasık ağrısı gögüs hassasiyeti yaşadım.
Dün sabah test yaptım hem kaset test hemde erken gebelik testi ikiside negatif.
Sanırım psikolojik dedim fakat bugün öğleden beri sürekli esniyorum ve uykum var direniyorum uyumamak için gece uyuyamam diye.
Böyle birşey yaşayan var mı bu neyin nesi anlamıyorum artık cidden bunaldım.
aynlarını yaşıyorum resmen ve 2 kere regl de oldum ya sanırım kafaya çok taktığımız için yaşıyorız

X