hamilelikte cinsellik

xazel

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2022
20
16
26
merhaba hanımlar, 28 haftalık hamileyim. normalde tensel teması seven, eşime kuala misali yapışık gezen mıç mıç biriyimdir. hatta öyleki yazın terlesem bile en azından parmağımla boynuna, koluna falan dokunurum😄 sorun şu ki son 15-20 gündür cinsellik konusunda zorlanıyorum. eşim fark etti ama hormonlardan herhalde diye çok üstüme düşmüyor anlayışla karşılıyor. zaten ilk 3 ay bulantı yaşadığim için alışkındı ama bu bulantıdan da öte içimden gelmiyor. bir sorun vs de yaşamadık. durduk yere bıçak gibi kesildi. bazı anne adaylarında ve doğum sonrasinda bu tarz şeyler yaşanabiliyormuş sanırım. sizler bu durumla nasıl baş ettiniz? ne zaman normale döndünüz? pek çevremde bu tarz mahrem konuları konuşacağım kimsem yok. bu konuda sizlerle konuşmak istiyorum

Son düzenleme:
Ben hamileyken yaşamadım ama doğum sonrası o olay burnumdan geldi. Bebeğim 5 aylık hala kuruluk problemi yaşıyorum. İlişki hem özlediğim hem korkup kactigim bir aktivite haline geldi. Süt uretimini sağlayan hormondan dolayı oluyormuş ne zaman geçer bilmem ama umarım bir an önce geçer. Sağlıkla gelsin minik.

Ben hamileyken yaşamadım ama doğum sonrası o olay burnumdan geldi. Bebeğim 5 aylık hala kuruluk problemi yaşıyorum. İlişki hem özlediğim hem korkup kactigim bir aktivite haline geldi. Süt uretimini sağlayan hormondan dolayı oluyormuş ne zaman geçer bilmem ama umarım bir an önce geçer. Sağlıkla gelsin minik.
umarım sen de bir an önce normale dönebilirsin. gerçekten zorlayıcı oluyor. cevabın güzel dileğin icin teşekkür ederim. sizlere de sağlık, afiyet dilerim💕

merhaba hanımlar, 28 haftalık hamileyim. normalde tensel teması seven, eşime kuala misali yapışık gezen mıç mıç biriyimdir. hatta öyleki yazın terlesem bile en azından parmağımla boynuna, koluna falan dokunurum😄 sorun şu ki son 15-20 gündür. eşime karşı bir şey hissedemiyorum. cinsellik olarak da bu tarz mıç mıç hareketlerim bile birden durdu içimden gelmiyor. öpesim gelmiyor, sevesim gelmiyor öyle bir durumdayım. eşim fark etti ama hormonlardan herhalde diye çok üstüme düşmüyor anlayışla karşılıyor. zaten ilk 3 ay bulantı yaşadığim için alışkındı ama bu bulantıdan da öte içimden gelmiyor. bir sorun vs de yaşamadık. durduk yere bıçak gibi kesildi. afedersiniz ilişki sırasında aniden kurumaya başlıyorum yada hic ıslanmıyorum. bazı anne adaylarında ve doğum sonrasinda bu tarz şeyler yaşanabiliyormuş sanırım. sizler bu durumla nasıl baş ettiniz? ne zaman normale döndünüz? pek çevremde bu tarz mahrem konuları konuşacağım kimsem yok. bu konuda sizlerle konuşmak istiyorum
Bende öyleyim hamilelikte o bişey olacak korkusuyla çok yanaşmıyordu ama ben ilk zamandan beri hep çektim onu ama 20 li haftalarda bana öyle bi geldiler hormonlardan oluyor doğuma yakın düzelmişti benimki 32-33 de falan ha o zamanda pozisyon sıkıntısı oluyor ama arzun oluyor en azından normale dönüyor yani tavsiyem doğum sonrası çok uzatırsan da yeniden yakınlaşman zor olacaktır o yüzden doğum kanaman bittiğinde eğer sende hazır hissedersen devam et sonrasında da bi isteksizlik işte çocuktan zaman bulamam vs oluyor bunun en güzel çözümü birbirinizle olabildiğiniz anlar cinsellik olmazsa evlilik biter benim gözümde max 1 ay hadi hastalıklar özel durumlar 2 ay ama donrası ilişkiyi zedeler bence

Bende de öyleydi. Şu anda 28.haftam . Ya multi vitamin kullanmaya başladığım için ya da nedendir bilinmez bugün mesela isteğim geldi hatta eşimi çağırdım gündüz gündüz 🤣 tabiki geleceğini sanmıyorum işleri yoğun ve istekli bir adam değil maalesef

X