HAMUR YOĞURMA MAKİNESİ ALMAK

misafir4335

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2023
2
3
23
Merhaba Hamur yoğurma makinesi alıcam ama iki marka arasında kararsız kaldım bu markaları alıp memnun olan varsa yazabilir misiniz Memnun kaldığınız ve Kalmadığınız şeklinde yazarsanız sevinirim😊
1=Schafer Prochef Xl Stand Mikser 5 L- 1400W
2=Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Stand Mikser 1750 W 5L
>SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM?<<

Schafer aldım. Memnunum. Yüksek devirde sallanıyor evet. Kek krema poğaça pizza ekmek içli köfte gibi şeyler yaptım. Daha sert erişte mantı gibi hamurlar yapmadım.
Karacanın wattı daha yüksek. Yüksek olanı tercih edin diyorlar ama onun da malzeme kalitesi kötü diyen var bilmiyorum.
Bana kalırsa yüksek segmentte ürün almıyorsanız bu fiyat bandındakiler aşağı yukarı aynı

Schafer aldım. Memnunum. Yüksek devirde sallanıyor evet. Kek krema poğaça pizza ekmek içli köfte gibi şeyler yaptım. Daha sert erişte mantı gibi hamurlar yapmadım.
Karacanın wattı daha yüksek. Yüksek olanı tercih edin diyorlar ama onun da malzeme kalitesi kötü diyen var bilmiyorum.
Bana kalırsa yüksek segmentte ürün almıyorsanız bu fiyat bandındakiler aşağı yukarı aynı
Yorumunuz için Teşekkür ederim

Bende karaca multichef var. Çok çok memnunum. Makarna hamuru dahi içinde yaptım. Bana mısın demedi. İçinde kıyma çekme başlığının olması da avantaj. Hele ki bizdeki gibi ara ara hayvan alıp kesip buzluğa atıyorsanız 😄 doğrudan kıymalık vs diyerek de çekiyorum öyle atıyorum. Çok büyük kolaylık oluyor bana

ben de schafer var memnunum yani işimi görüyor ama kıyma aparatı yok olsa daha iyi olurdu

Merhaba Hamur yoğurma makinesi alıcam ama iki marka arasında kararsız kaldım bu markaları alıp memnun olan varsa yazabilir misiniz Memnun kaldığınız ve Kalmadığınız şeklinde yazarsanız sevinirim😊
1=Schafer Prochef Xl Stand Mikser 5 L- 1400W
2=Karaca Mastermaid Chef Pro Çift Kollu Stand Mikser 1750 W 5L
Bende karaca aldım.Ama daha kullanmadim.

X