Hangisi daha mantıklı.

dertdemekbendemek

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2023
16
9
22
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu siteyi üye olmadan takip ediyordum şuan yardıma ihtiyacım olduğu için buraya danışmak adına uye olduğumu belirtmek isterim.
Ben 2 yıl evli 8 aylık bir bebeği olan bir restorantta bulasikcilik yapan aynı zamanda aöften ilahiyata ve ikinci üniversite olarak çocuk gelişimi okamaya niyetlenen biriyim bebeğime annem bakıyor işe gidip gelirken sorun suki çok zorlanıyorum artık geçici işlerden bıktım ordan buraya kosturmaktan yoruldum arti iş yerinde olan sıkıntılar da cabası şimdi arkadaşlar ben imam hatip mezunuyum acaba diyorumki 2024 te diyanetin sınavına mı çalışayım kuran kursu hocası vs olmak için onuda araştırdım çok çok yüksek puan almak lazım artı hafız olmak daha avantajl saglarmis ki ben hafiz değilim yoksa mantıklı olan benim kpss ortaogretime çalışıp düz memurluk için şansımı denemem mi doğru olur tecrübesi olan yazarsa sevinirim lütfen en azından ona göre yol haritami çizmiş olurum.

Yüksek puan alamayacağım diye düşünmek yerine şansınızı deneyin derim hem kpss ye çalışın belki oradan yüksek puan alır işinize yarar. Her iki sınava da girmekte fayda var.

Yüksek puan alamayacağım diye düşünmek yerine şansınızı deneyin derim hem kpss ye çalışın belki oradan yüksek puan alır işinize yarar. Her iki sınava da girmekte fayda var.
Teşekkür ediyorum . Soyleki diyanetin sınavına girdikten sonra birde mülakat varmış ben tek değil ilahiyat fakültesi mezunları onlisans mezunları birde benim gibi ihl mezunları giriyor mülakat kısmı kafamı karıştırıyor açıkçası kitapları aldım ama hala bir karar vermiş değilim

Tebrik ederim çabalrınız için. Bebeğinize bakan birileri var mı bu arada? Nasıl halledebiliyosunuz? Düz memurluk denerdim ben sanırım
Annem var ust katimizda oturduğu için rahatiz her türlü yardımı dokunur sagolsun bende istiyorum ama birini seçmem şart ikisine birden calisabilecegimi sanmıyorum çok zorlanirim diye düşünüyorum.

Kur-an kursu hocası olabilseniz çocuğu olan biri için rahat olur olur diye düşünüyorum. Geçen sene oğlumu verdim. öğretmenimiz de bir çocuğu vardı okul müdürününde izni ile kızını kendiyle getirip götürüyordu. Tabi kızı 4 yaşındaydı sizin ki daha küçük ama biraz büyüdümü sıkıntı olmaz bence. Öğlenciydi. Sabah ev işlerini halledip geliyorum diyordu. Bir kadın için çok iyi bir iş gibi geliyor bana. Ve

Anneniz destekçi ise bu büyük artı. İlahiyat kısmı daha yatkın sanki size. Ama detaylarla yine de siz değerlendirin. Kpss düz memurluk için de baya yüksek almanız lazım. Yeniden türkçe öat vs çalışamktansa, kendi ilahiyat konulatına yoğunlaşıp yorum yeteneğinizi daha da geliştirebilirsiniz gibime geldi. Hakkınızda hayırlısı olsun

Anneniz destekçi ise bu büyük artı. İlahiyat kısmı daha yatkın sanki size. Ama detaylarla yine de siz değerlendirin. Kpss düz memurluk için de baya yüksek almanız lazım. Yeniden türkçe öat vs çalışamktansa, kendi ilahiyat konulatına yoğunlaşıp yorum yeteneğinizi daha da geliştirebilirsiniz gibime geldi. Hakkınızda hayırlısı olsun
Teşekkür ederim

X