Harf kolye başlığı mı yonca kolye başlığımı güzel

Ebrarrrrrrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
9
2
27
İnce bir zincirim var ama harf uç mu yoksa yonca uç mu alsam karar veremedim gündelik olarak hem şık Hemde zarif olsun istiyorum ama karar veremedim kullananlar varsa aranızda bilgi verebilirmi yada hangisini tercih ederseniz

Gündelik takacağım için başka Bişi aklıma gelmedi bide zincir çok ince büyük ve kaba Bişi takmak zincire yakışmaz diye düşünmüştüm ondan bu ikili arasında kalmıştım açıkçası
Benim de çok ince bir zincirim var, ucuna iki değişik kolye ucum var ve onlar da çok hafif ve zarif, değiştirip takıyorum günlük olarak. Biri sol anahtarı, diğeri kar kristali. Evet o da biraz demode ama yonca ve harf olayı da 80'lerde kaldı:)
Hatta bazen kıyafetim çok şık ise, çok daha güzel görünüyor kolye detayı.

Benim de çok ince bir zincirim var, ucuna iki değişik kolye ucum var ve onlar da çok hafif ve zarif, değiştirip takıyorum günlük olarak. Biri sol anahtarı, diğeri kar kristali. Evet o da biraz demode ama yonca ve harf olayı da 80'lerde kaldı:)
Hatta bazen kıyafetim çok şık ise, çok daha güzel görünüyor kolye detayı.
Ben eskisi kar tanesi idi çok severek kullandım ama kırılınca başka sade gündelik alim dedim

Yada ne önerebilirsiniz model olarak fikir olsun bana
Screenshot_2023-09-06-22-00-11-210_com.google.android.apps.photos.jpg

Bu tarz üç boyutlu harf uç modelleri çok mu demode duruyor yada bu tarz yonca model mi nedense sadece bu ikisinde takılıdım başka Bişi ilgimi daha çekmedi 🤔🤔🤔

Eklentiler

• IMG_0854.jpeg
    IMG_0854.jpeg
    460,8 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_0831.jpeg
    IMG_0831.jpeg
    152,1 KB · Görüntüleme: 58
X