Hasimato+pko+sac dokulmesi=cok faydali bilgiler

BenSaglik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
98
14
Arkadaslar 2gun once asiri sac dokulmemden dolayi dermatolaga gittim ve bana cok guzel ilaclar ve solisyonlar verdi ben hasimato ve egzama ayni zamanda pko hastasiyim.ilaclari sizinle paylasayim;

Prozinc mor sampuan:haftada bir sacina komple surulecek 5dk beklenecek sonra normal sampuanla yikanacak.

Evelle vitaminleri(buyukce kutu icinde 136 tl fiyatli muthis bir sestekleyici sac ve kirpik icin) sabah aksam 1er tane kullanilacak

Yag karisimi: badem yagi 200cc argan yagi 30cc(hakikisi su gibi ve igrenc kokuyor) bepanten ampul 5tane evigen ampul 3tane cam terebenti 6 damla 2dis iri sarimsak 6tane karanfil 1cay kasigi turk kahvesi hepsi kavanoza koyulacak ve 1hafta karanlikta bekliycek ve bunu haftada bir saciniza surup yaticaksiniz sabah prozinc sampuani kafaniza surup 5dk bekliycez sonra normal sampuanla yikiycaz.sampuanin icine de 10damla cam terebenti ve 3er tane evigen bepanten ampul koyulacak(marka hic farketmez)
Bunlari bi deneyin derim eczaci verdigi ilaclari gorunce super bi doktora gitmissin ilaclar karisimlar muazzam dedi.

Gelelim tiroid icin;zencefilin suyuyla hasimatoyu yenen birisinin bilgisini aktarayim;sabah namazi vaktinde 1yemej kasigi taze sıkılmıs zencefil suyu askam yemegi saatinde ayni sekilde ve ac karnina .1ayda yenmis.Ayrica sunu belitteyim hasimato eger hormonlarinizi bozmamissa hamile kalmama ihtimaliniz yok(doktorum husrev hateminin sozu)

Gelelim pko ya;sari kabugu soyulmamiz organik bildigimiz pazarda satilan sari sogani yikayin,kabugunu soymadan 1.5su bardagi icme suyunda 5dk kaynat sonra suzup dumaninin gecmesini bekle ve sifa niyetine yarabbi diyip besmeleyle yudum yudum ic,15gun sabah aksam ac karnina ic.icine hicbisey katma sonra 1hafta ara ver sonta 15gun daha yap.zamani hic farketmez.sonra 2ay ara ver ve 15gun daha yap.sonra tahlile git cikolata kisti haric tertemiz oluyor allahin izniyle;cikolata kistide cok ciddi kuculuyo ve nadiren geciyo.

deneyin faydasini gorup bana dua esin insallah☺️

X