Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Haşimoto ve demir eksikliği yüzünden saç dökülmesi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Daphne87

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
86
4
Arkadaşlar slm ben uzun yıllardır haşimoto hastasıyım ve aynı zamanda kronikleşen bir demir eksikliğim de var .saçlarım çok güçsüz cansız iki tel kaldı neredeyse.kullanmadığım şampuan ilaç kalmadı ama maalesef toparlıyamıyorum .ege bölgesinde oturuyorum son 3 yıldır burda sular da cok kireçli belki onunda etkisi var .şampuan önerisi dökülme karşıtı ürünler ilaçlar kür tavsiyeleriniz varsa benimle paylaşırmısınız rica etsem 💋

Novocrin placenta saç dökülmesine karşı ve yeni saç oluşumunu destekleyici şampuan var, bence bir deneyin. Ayrıyeten saf zeytinyağının içine bemiks, evigen, bepanten ampül kırıp saç diplerine ve uçlarına sürüp bir gece bekletin sonra kuru şampuanla temizleyin duşta.

revox gerçekten harika bir şampuan bence deneyin çeşitleri de var baya
tavsiye ederim onun disinda sağlıklı da beslenmeye çalışın

Novocrin placenta saç dökülmesine karşı ve yeni saç oluşumunu destekleyici şampuan var, bence bir deneyin. Ayrıyeten saf zeytinyağının içine bemiks, evigen, bepanten ampül kırıp saç diplerine ve uçlarına sürüp bir gece bekletin sonra kuru şampuanla temizleyin duşta.
Cok teşekkür ederim ❤️

Biotin takviyesi alın. 2. Hamilelik sonrası avuç avuç saçım döküldü. Şampuan krem fayda etmedi. Sonra biotin takviyesi aldım toparladı. Dışarıdan bakım ürünleri ile toparlanmıyor saç veya cilt önce içeriden tedavi etmeli

Şampuanlardan fayda goremezsiniz, tedavi olmanız gerekiyor. Hasimato icin iyi bir endokrinoloji uzmanı bulun derim. YouTubeda denk geldiğim videolarda hasimato olup saçı dokulenler düzgün yaşam tarzı beslenme ve tedavi ile eski saçlarına kavuşmuş.

Saç Sorunlarına Veda Etmeye Hazır Olun!

Son düzenleyen: Moderatör:
X