Haziran ayında antalya tatili

fhulis

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
6
1
35
Merhaba haziranın başı havası denizi nasıl sıcak olur mu acaba o aylarda tatil tapan var mı?

Merhaba haziranın başı havası denizi nasıl sıcak olur mu acaba o aylarda tatil tapan var mı?
Eskiden olsa çok sıcak olur derdim ama son zamanlarda mevsimin sağı solu belirsiz 😅 sıcak olabilir de olmayabilir de, ben normalde Antalya'da büyümüş biri olarak haziranda geçen sene kurban bayramında deniz bana soğuk geldi havuza girdim denize girmedim. Kaldı ki ben mart nisanda hava güzelken denize girip yüzen biriyim 🤷🏻‍♀️ aşırı soğuk olacağını sanmam meteorolojinin azizliğine uğramaz iseniz 🌸

Çok sağolun teşekkür ediyorum bir Antalyalı yorum yaptı daha iyi oldu 😊Oğlum için gidiyoruz daha çok o üşümesin yeter ki 🧡 Kısmet diyelim o zman😄

Geçen sene bu ayda The Land of Legendsın bulunduğu Kingdom Otele gittik. Çocuklarla Tema parkta da havuzlara girdik ki ısıtma yoktu. Rixos’ta da denize girdik çok güzeldi. Biz çok memnun kaldık.

Geçen sene bu ayda The Land of Legendsın bulunduğu Kingdom Otele gittik. Çocuklarla Tema parkta da havuzlara girdik ki ısıtma yoktu. Rixos’ta da denize girdik çok güzeldi. Biz çok memnun kaldık.
Ay oraya nasıl gıdıyosunuz ya 😃 benım kızda ıstedı cok pahalı degılmı

Biz ıkı sene once hazıran sonunda gıtmıstık yada temmuz başı denıze gıremedık üşümüştük . Hatta havuzdada usuyorduk . Şimdi hazıran sonuna aldık tekrar 😅 şansımıza ..yorumdada denıldıgı gıbı mevsımlerın şekli degıstı . Bazende ıkı gun yanıyoduk. Mesela sımdıde donuyoruz

teşekkür ediyorum yorumlar için eve havalar değişti artık ocakta yaz mevsimi yaşadık 9-13 hazirana rezervasyon yaptırdık kısmet artık göreceğiz👍☺️☺️

X