Hızlı kilo verebilen bunu deneyimleyen arkadaşlarımız var mı?

ilemrus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2021
1
3
32
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle iyi akşamlar diliyorum. Sürekli diyet yapmama rağmen istediği kiloya bir türlü ulaşamayan bir ben yokumdur sanırım. Her zaman diyet denemekten yoruldum. Hamile kalmamı bile etkiliyor şuan bana yardımcı olabilecek deneyimlerini paylaşabilecek kimse var mı? Normalde hızlı kilo vermek tabi ki sağlıklı değil. Ama kilo vermem acilen gerekli lütfen yardım edin.

Çok hızlı vermenin yolunu bilmiyorum canım ama ben aralıklı oruçla ve Leslie yürüyüş gibi sporlarla epey kilo verdim şöyle söyleyeyim 3-4 ay gibi bir sürede 23 kilo vermiştim sonra hamile kalmıştım ben de pko var üstelik o yüzden sana tavsiyem mutlaka hayatına sporu dahil et yumurtlamayı kolaylaştırıyor ve diyet diye düşünme sağlıklı besleniyorum ben de porsiyonlarını küçült akşam yemeğinden sonra bir şey yeme sağlıksız yiyecekleri evden çıkar at

Çok kilolu olan ama ameliyat vs olmak zorunda olan insanlara düşük karbonhidrat yüksek protein diyetleri veriliyor. Hızlı kilo verebilsinler diye. Belki biraz zorlayıcı olabilir ama araştır istersen

X