Hormon testim

Asel21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2018
566
745
merhabalar,
1 yıl 3 aydır korunmadığımız halde hamile kalamadım doktor hormon testi istedi adetin 3.günü yaptırdım henüz doktora gösteremedim çok merak ediyorum bilen anlayan arkadaşlar yorumlayabilirmisiniz
dehidroepiandrosteron sulfat : 407.4 estradiol : 54 fsh : 6.76 lh :6.70 prolaktin : 29.55 total testesteron : 0.26 tsh : 1.38

merhabalar,
1 yıl 3 aydır korunmadığımız halde hamile kalamadım doktor hormon testi istedi adetin 3.günü yaptırdım henüz doktora gösteremedim çok merak ediyorum bilen anlayan arkadaşlar yorumlayabilirmisiniz
dehidroepiandrosteron sulfat : 407.4 estradiol : 54 fsh : 6.76 lh :6.70 prolaktin : 29.55 total testesteron : 0.26 tsh : 1.38
Prolaktin biraz yuksek canim dusurulmesi lazim oyle biliyorum. Adetlerin leke seklinde mi oluyo. Benim yuksekken oyleydi zor sokuluyodu. Hamile kalmani engeller demisti. Dostinex kullandim dusmustu. Doktorun yorumlamadi mi

Prolaktin biraz yuksek canim dusurulmesi lazim oyle biliyorum. Adetlerin leke seklinde mi oluyo. Benim yuksekken oyleydi zor sokuluyodu. Hamile kalmani engeller demisti. Dostinex kullandim dusmustu. Doktorun yorumlamadi mi
adetlerim çok düzenli normal oluyorum leke şeklinde değil doktora gösteremedim sonuçları adetin 21.günü progesteron testi ve smear istedi birde rahim filmi onları yaptırıcam sonra yorumlıycak sanırım :KK43:

Tsh :2.1
Fsh: 8.8
Lh: 11.05
E2: 43.28
Prolaktin; 19.58
Progesteron; 0.64 degerlerim sizce normalmi lutfen cevap verin

adet döneminizdemi yapıldı tahliliniz progesteron biraz düşük gibi geldi bana
Adet doneminde yapildi 3 gundu klomen kullanmaya basladim daha sonrasi catlama ignesi filan adetime 4 gun var simdi kahverengi bir leke geldi agrimda yok insallah arkasina kanamam gelmez..

Adet doneminde yapildi 3 gundu klomen kullanmaya basladim daha sonrasi catlama ignesi filan adetime 4 gun var simdi kahverengi bir leke geldi agrimda yok insallah arkasina kanamam gelmez..
doktor yorumladımı tahlil sonuçlarınızı ?
hayırlı haberler alırsınız inşallah :dua:az kalmış regl döneminize sonucu bizimlede paylaşmayı unutmayın :KK66:

doktor yorumladımı tahlil sonuçlarınızı ?
hayırlı haberler alırsınız inşallah :dua:az kalmış regl döneminize sonucu bizimlede paylaşmayı unutmayın :KK66:
Doktor yumurtaliklarima direncli dedi klomen hapinin iyi geldigini soyledi ve malasef arkasina kan geldi hastaladim galiba ilk kez agrisiz adet geciriyorum.. bu ay doktora gidemeycegim bu ay sogan kuru denemeyi dusunuyorum cunku para verecek durumumuz yok bu ay keske olumlu haber verebilseydim :KK43:

Doktor yumurtaliklarima direncli dedi klomen hapinin iyi geldigini soyledi ve malasef arkasina kan geldi hastaladim galiba ilk kez agrisiz adet geciriyorum.. bu ay doktora gidemeycegim bu ay sogan kuru denemeyi dusunuyorum cunku para verecek durumumuz yok bu ay keske olumlu haber verebilseydim :KK43:
erken adet oldun o zaman ağrısızda diyosun bir süre takip et kendini istersen.
sıkıntı tam olarak neydi sizde ne kadar süredir gebe kalamadın?

erken adet oldun o zaman ağrısızda diyosun bir süre takip et kendini istersen.
sıkıntı tam olarak neydi sizde ne kadar süredir gebe kalamadın?
9 aydir bebek sahibi olmak istiyoruz olmuyor 4 aydir tedavi goruyorum..yerlesme kanamasi agrisiz oluyormus evet ama rengi pembemsi olurmus benimkin oyle degildi test yapip gene olumsuz cevabi almaktan cok bktim artik bu aya bakacaz esim kontrol olucak simdide yine olmassa doktor degistirmeyi dusunuyorum..

Allah tez zamanda nasip eder inşallah daha çok olmamış stres yapma sakın olur hayırlısıyla.Tabi sen kontrollerini aksatma en güzeli.Doktor değişikliği yaparken tavsiye al istersen daha çnce gitmiş memnun kalmış kişilerden,artık para tuzağına dönüşmüş çünkü herşey

Merhaba arkadaşlar benim hormon sonuçlarımı da yorumlar mısınız rica etsem
Estradiol 39
Tsh 2.63
Fsh 7.03
Lh 7.06
Progesteron 0.2

X