Hosgeldin Oglum, Yasama sirasi sende...

kivilcimcimcimmm :) canim cok sukur bebişini aldin kucagina a.s. gözlerim doldu okurken..zorlu bi maraton oldu senin içinde..ama cok sukurki sonu güzel oldu ve Rabbim bebişini sana bagisladi..

saglikli,hayirli,salih evlat olsun boncuk oglun inşaAllahh a.s. benim içinde öp kokla onu emi :)

gözlerim doldu okurken canım allah analı babalı büyütsün sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah yüreğine sağlık ayrıca

çok duygulandım bende ilk tirimestiri hep kanamayla geçirdim kaybetme korkusuu çok fecii şükür bebeğimle ilgili bir yerde kanama deilmiş artık 16 .haftdayım nasipse oğlum olucak benimde
Allah sağlıklı sıhhatli eşinle oğlunla mutlu bir ömür versin size kokla benim içinn annesi......

Çok güzel yazmışsın bacım. Allah ayırmasın, sağlıkla büyüt inşallah oğluşunu a.s.

tebrikler canım cok hos bi hikayen vardı okurken kendimden gectim :) allah sizi bebeğinize bebeğinizide size bağışlasın..

Yorumlarinizdan ve güzel dileklerinizden ötürü tesekkür ederim Arkadaslar. Allah isteyen herkese bebeklerini kucaklayacaklari o büyülü günü görmeyi nasip etsin...

ya çok içten yazılmış bir doğum hikayesi insan okurken acayip duygulanıyor, Allah annesine babasına bağışlasın...

Hayirli ömürlü olsun Allah anali babali büyütsünkaydirigubbakcemile3
saglikli sihhatli birlikte bir ömür boyu mutluluklar dilerim :nazar:a.s.

Canım o kadar güzel tasvir etmişsinki yazdıklarını bir solukta okudum.Allah evladınla birlikte uzun ömürler versin sana.:nazar:

canım hayırlı olsun bebişin. analı babalı büyüsün. sağlıklı mutlu hayırlı bi evlat olsun. ayrıca çok güzel, çok duygulu anlatmışsın. ellerine yüreğine sağlık.

canım oyle duygulu öyle icten yazmısın ki sanki her anı senınle bende yasadım.
ALLAH bebeginii saglıklı bir şekilde,analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım.

Cok tesekkür ederim iyi dilekleriniz icin arkadaslar, Allah hepimize bebislerimizle mutlu ve saglikli bir yasam versin.

ya ne denir ki..yaşadıklarını inanılmaz bir içtenlikle ve akıcılıkla anlatmışsın,çok duygulandım yüreğine sağlık.Allah eşinle,bebişinle uzun sağlıklı bir yaşam nasip etsin:nazar:

CNM OYLE GUSEL YAZMIŞSINKI BITMESIN DIYEREK OKUDUM....allah ogluna uzun saglıklı omur wersın...analı babalı buyutsun...

X