Tatlı Tarifi İbiza-Eti Burçak Bisküvi Sponsorluğunda

😍Senin tarife kardeş benim tarif. İkimizinki de sararak yapılma Senin tarife de benim ağzım sulandı. Severim muhallebili kadayıfı. 😋
Vallahi evet aklıma geldi ama yazmadım benimkinin aileden bu tatlı ve yazın favorim oluyor 😍😍
Ellerine sağlık harika sarıp sarmalamışsın ❤️

Sağolasın canım benim. 😍Çok zor gibi görünüyor ama esasında çok ta kolay. İlk başta gözüm korkmuştu, yapınca ben de şaşırmıştım kolaylığına🤭
Vallaha ben ilk yaptığımda bu tatlıları baya saçmalmıştımm😕 Ama alıştıkça oluyor 💐

Vallaha ben ilk yaptığımda bu tatlıları baya saçmalmıştımm😕 Ama alıştıkça oluyor 💐
Aynen Önemli olan olmadı diye pes etmemek. Mesela geçen sefer ekler denedim, beceremedim. Kabarmadı. Ama netten püf noktalarını araştırıyorum yapmak için, çünkü kızım çok seviyor, hep hazır almak istemiyorum. 🤦🏻‍♀️

Aynen Önemli olan olmadı diye pes etmemek. Mesela geçen sefer ekler denedim, beceremedim. Kabarmadı. Ama netten püf noktalarını araştırıyorum yapmak için, çünkü kızım çok seviyor, hep hazır almak istemiyorum. 🤦🏻‍♀️
Kesinlikle benim kızım da çoklu gıda alerjisi vardı 1.5 , iki yaşına kadar hep dikkat ettik.. Ondan sonra da vücudu alıştı dışarıdaki hazır tatlılar ona ağır geliyor çok şekerli falan diyor😂😂 ben evde ona sürekli tatlı yapıyorum

Üff bu tatlıyı çok seviyorum ama sarma aşamasını yapabilir miyim diye çekiniyorum 🙁 şahane görünüyor 🤤

Vaaaay🤩👏şahane görünüyor deynom👏su ibizayi bir yapcam diyorum yapmadım,yapmalıyım kesin🤩 nasıl nefis görünüyor 👏🤤 ellerine sağlık canım 🤩👏

X