İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü!

Elossa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
6.687
159
Doktar İbrahim Saraçoglu Sizlere Sihirli Bir Kür Sunuyor Göbeğiniz Eriyecek.Deneyipte Faydalı Sonuçlar Aldıgım Bir Diyet Kürünü Paylaşmak İstiyorum.Saraçoğlunun Özel Karışımı Aktarlarda Bulunmamaktadır.Emziren Anneler Rahatlıkla Yapabilir.

UYMANIZ GEREKEN YASAKLAR ;

Günde iki bardaktan fazla çay içilmemelidir. Kahve ancak 1 tane.
Turşu, karabiber, acı biber ve sütten uzak durunuz .

En az iki ay boyunca, bezelye, nohut, ıspanak, karnabahar ve brüksel lahanası tüketilmemelidir.
Her türlü kaymak ve katı yağ kullanımından uzak durulmalıdır.Gerekli Malzemeler;
4 adet taze lahana yaprağı
25 dal taze maydonoz
1 adet limon
Yarım litre su
Hazırlanışı:

Yarım litre kadar suyu kaynatıyoruz kaynamakta olan suyun içine lahana yapraklarını atıyoruz en az 3 dk lahanayla kaynatıp ondan sonra maydanozları atıyoruz .3 dk daha kaynatıyoruz karışımımız soğuyunca süzüp içine limon sıkıyoruz.

İsteyen İçine Bunlarıda Karıştırabilir;
Kiraz sapı, Avakado yaprağı, Mısır püskül, Biberiye, Rezene, At kuyruğu, Keten tohumu

Sadece 3 hafta uygulanmalıdır

Günde Sadece 2 veya 3 bardak içilmeli karışım hergn taze yapılması şart aç tok fark etmemektedir.

bende bugün başladım yazarım sonuçları... biberiyem ve kiraz sapım vardı kiraz sapını lahanayla biberiyeyi de altını kapadıktan sonra attım içine... yapayım bakalım 3 hafta nasılsa denemedik birşey kalmasın :KK70:

bende bugün başladım yazarım sonuçları... biberiyem ve kiraz sapım vardı kiraz sapını lahanayla biberiyeyi de altını kapadıktan sonra attım içine... yapayım bakalım 3 hafta nasılsa denemedik birşey kalmasın :KK70:

Muhakkak bekliyoruzzzzz. :21:

valla içmediğimiz şey kalmadı deneyelim diyeceğim ama bizim karatay diyetinin önemli ayağı süt :) protein. içilmez denmiş.

Doktar İbrahim Saraçoglu Sizlere Sihirli Bir Kür Sunuyor Göbeğiniz Eriyecek.Deneyipte Faydalı Sonuçlar Aldıgım Bir Diyet Kürünü Paylaşmak İstiyorum.Saraçoğlunun Özel Karışımı Aktarlarda Bulunmamaktadır.Emziren Anneler Rahatlıkla Yapabilir.

UYMANIZ GEREKEN YASAKLAR ;

Günde iki bardaktan fazla çay içilmemelidir. Kahve ancak 1 tane.
Turşu, karabiber, acı biber ve sütten uzak durunuz .

En az iki ay boyunca, bezelye, nohut, ıspanak, karnabahar ve brüksel lahanası tüketilmemelidir.
Her türlü kaymak ve katı yağ kullanımından uzak durulmalıdır.Gerekli Malzemeler;
4 adet taze lahana yaprağı
25 dal taze maydonoz
1 adet limon
Yarım litre su
Hazırlanışı:

Yarım litre kadar suyu kaynatıyoruz kaynamakta olan suyun içine lahana yapraklarını atıyoruz en az 3 dk lahanayla kaynatıp ondan sonra maydanozları atıyoruz .3 dk daha kaynatıyoruz karışımımız soğuyunca süzüp içine limon sıkıyoruz.

İsteyen İçine Bunlarıda Karıştırabilir;
Kiraz sapı, Avakado yaprağı, Mısır püskül, Biberiye, Rezene, At kuyruğu, Keten tohumu

Sadece 3 hafta uygulanmalıdır

Günde Sadece 2 veya 3 bardak içilmeli karışım hergn taze yapılması şart aç tok fark etmemektedir.

VALLA MORALİNİZİ BOZMAK İSTEMEM BELKİ HER BÜNYEDE FARKLI SONUÇ YARATIR. GEÇEN YIL YAPTIM HATTA ARA VERİP TEKRARLIYORSUNUZ BU FORMÜLÜ. TEKRARLADIM. HER SABAH İŞE MGİTMEDEN KALKIP,2 ÇOCUKLA UĞRAŞIRKEN TELAŞLA DA OLSA HAZIRLADIM.İÇTİM. ÇOK GÜVENMİŞTİM SARAÇOĞLU ADINA AMA SONU: hÜSRAN. BİŞET DEĞİŞMEDİ.

X