İğneli epilasyon çukurları için lütfen yardım edin ağlıyorum :(

icepeak

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
100
15
25
ensem, yüzüm çukur içinde kaldı, yarık yarık görüntüler var. gerçekten çok kötüyüm. nasıl geçer bunlar ? zaten amacım pürüzsüz olmasıydı ama kıllar gidip yerine iz kalınca bi anlamı kalmadı

8 aydır düzenli yaptırıyorum iğneli epilasyonu, en son 1.5 ay önce gittim
:KK43: lütfen bi şey deyin

ensem, yüzüm çukur içinde kaldı, yarık yarık görüntüler var. gerçekten çok kötüyüm. nasıl geçer bunlar ? zaten amacım pürüzsüz olmasıydı ama kıllar gidip yerine iz kalınca bi anlamı kalmadı

8 aydır düzenli yaptırıyorum iğneli epilasyonu, en son 1.5 ay önce gittim
:KK43: lütfen bi şey deyin
Geçmiş olsun kıllarınızda azalma oldu mu 8 ayda ne kadar etki gördünüz

İzler için plazma pen dermapen falan araştırdınız mı o gibi işlemler işe yarar belki

Teşekkür ederim %90 bitti. Ama iz de kaldı. İzler de 2-3 yıla geçer diyolar
Eğer lekeyse 6 ayda düzelmiş olur. Ama skar ve izler kendiliğinden geçmez. Hazır mevsim kış. Aha içerikli hafif serumları güneş kremi ile birlikte düzenli kullanabilirsiniz. Leke ve skar tedavisi için son seansınızdan sonra 6 ay beklemeniz lazım.

Eğer lekeyse 6 ayda düzelmiş olur. Ama skar ve izler kendiliğinden geçmez. Hazır mevsim kış. Aha içerikli hafif serumları güneş kremi ile birlikte düzenli kullanabilirsiniz. Leke ve skar tedavisi için son seansınızdan sonra 6 ay beklemeniz lazım.
ben mart ayında tekrar gideceğim son kalan kıllar için, o halde madecassol krem sürmem işe yarar mı sizce

ben mart ayında tekrar gideceğim son kalan kıllar için, o halde madecassol krem sürmem işe yarar mı sizce
İlk 3 gün antibiyotikli krem bactroban, terramiycne kullanabilirsiniz (alttakini nemli disk pamukla temizlemeden üst üste uygulamayın). İltihaplı sivilceler de kuruduktan sonra skara neden olabilir. Ama anladığım kıla gerektiğinden fazla akım vermiş deriyi de tahrip etmiş. Cildiniz yağlı değilse sürebilirsiniz madecassol. Martta son seansı yaptırırsınız. Eylül gibi skar için güvenilir bir yerde tedaviye başlarsınız. Yani ben böyle yapardım.

benimde aynı şekilde izlerim var şuan haftada biri kantaron yağıyla masaj yapıyorum o bölgeye birde La Roche Cicaplastla madecassolu karıştırıp sürüyorum

X