Saç Rengi ve Saç Boyama igora 0-77 + 8-77 karışımı ile ideal bakır

enigma_33

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
711
26
merhaba arkadaşlar turuncumsu bakır rengini son iki boyamamda palette delux 7-77 işe elde ediyordum.yalnız çok fazla akıyor ve rengini korumuyordu hatta 3 üncü haftasında bile hala akıyordu.O yüzden bende profyosonel bir şekilde çözüm getimek için 1 aydır araştırma yapıyordum ve sonunda igora denemeye karar verdim.ve kuaför malzemesi satan yere gittim ve bana ana saçlarım siyah olduğu için (dip boyam da gelmişti) 0-77 ve 8-77 yi karıştırmamı yaninda da %20 ve % 30 kremlerini verdi. biliyorsunuz igora kutu set olarak satılmıyor boya ve kremini ayrı ayrı alıyoruz. neyse cumartesi günü boyadım işlem olarak
önce tüm boyaları karıştırdım dip boya yapıp 10 dakika bekledim
sonra tüm saça homojen olarak eşit sürüp 45 dakika daha bekledim.
işte bu kadar...
daha iyi bir bakır elde ettim haberiniz olsun...
resim çekilmedin henüz çekilince eklicem...

enigma canim benim resmini öncesini ve sonrasini koyarmisin coooooook merak ediyorum bende igoranin bu rengine boyamak istiyorum lütfen resmini koyarmisin ama lütfen.

cok saol simdiden canim benim

arkadaşlar foro makinem yanımda değil o y
zden en kısa zamanda çekip eklicem biliyorsunuz beren renklerimi hep resmedip gösterdim yani sorun makine olmaması yoksa eklicem merak etmeyin...

$IMG_0919.jpg
işte böyle oldu saç rengim ve bu hafta 3.haftası olduğu halde hala renk kendini koruyor çoookkk azıcık akma oluyor ama daha önceki kullandığım palette delux yoğun bakırda her yıkamada çok çok akıyordu hatta 4 haftasında bile akmaya devam ediyodu....​

renk gerçekten çok güzel güle güle kullanın :) bende ilk boyamamı kuaförde yaptırıp (açılması lazım) 2. ise kendim igora ile boyamayı düşünüyorum 8.77 ile 0-77 yi karıştırıcam sizin gibi fakat azıcık içine kırmızıda eklemeyi düşünüyorum tabi çok fazla değil bakır kızıl olsun istiyorum :)

renk gerçekten çok güzel güle güle kullanın :) bende ilk boyamamı kuaförde yaptırıp (açılması lazım) 2. ise kendim igora ile boyamayı düşünüyorum 8.77 ile 0-77 yi karıştırıcam sizin gibi fakat azıcık içine kırmızıda eklemeyi düşünüyorum tabi çok fazla değil bakır kızıl olsun istiyorum :)

inşAllah sizde güzel bir renk elde edersiniz ben igoradan memnunum...

sacının bu boyadan oncekı halını cok cokcok merak ettım acaba neydı? aynen bu rengı ıstıyrum ve 077 ıle 877 yı ne oranlarda koydugunu soylersen cokmemnun olurum. %30 ve %20 kremı ne demek? boyaya katılan volumluk sudan bahsetmıyor musun?

merhaba arkadaşlar turuncumsu bakır rengini son iki boyamamda palette delux 7-77 işe elde ediyordum.yalnız çok fazla akıyor ve rengini korumuyordu hatta 3 üncü haftasında bile hala akıyordu.O yüzden bende profyosonel bir şekilde çözüm getimek için 1 aydır araştırma yapıyordum ve sonunda igora denemeye karar verdim.ve kuaför malzemesi satan yere gittim ve bana ana saçlarım siyah olduğu için (dip boyam da gelmişti) 0-77 ve 8-77 yi karıştırmamı yaninda da %20 ve % 30 kremlerini verdi. biliyorsunuz igora kutu set olarak satılmıyor boya ve kremini ayrı ayrı alıyoruz. neyse cumartesi günü boyadım işlem olarak
önce tüm boyaları karıştırdım dip boya yapıp 10 dakika bekledim
sonra tüm saça homojen olarak eşit sürüp 45 dakika daha bekledim.
işte bu kadar...
daha iyi bir bakır elde ettim haberiniz olsun...
resim çekilmedin henüz çekilince eklicem...

sacının bu boyadan oncekı halını cok cokcok merak ettım acaba neydı? aynen bu rengı ıstıyrum ve 077 ıle 877 yı ne oranlarda koydugunu soylersen cokmemnun olurum. %30 ve %20 kremı ne demek? boyaya katılan volumluk sudan bahsetmıyor musun?

Canım bu rengi elde etmek için bire bir tüp koymuştum o zamanlar.yalnız belirtim benim dip boyam siyah gelmişti yoksa rengi önceden oturtmuştuk yani tüm siyah saçta değil bu işler bilgin olsun.
bir tüp 0-77 bir tüp 8-77 ve bir %30 luk su ile bir %20 lik su hepsi de igora marka...

anladım cok tesekkur ederım ya. tam da vaktınde cevaplamıssınız carsamba boyayacaktım. benım dıbım de sıyah yanı cok koyu kahve ama boyalı sacım. yıne bakır ama soluk kumralbakır. senınkı kadar canlı bakır olmasa da benımkınden daha canlı olur dıye dusunuyorum. 877 de bayagı tuuruncu bır renk ben normlde 677yle boyayaıp rengıme bayılıyordum. artık sacım daha koyu 877 daha mı ıyı olur yoksa 677yle mı karıstırsam 077yi.

Canım bu rengi elde etmek için bire bir tüp koymuştum o zamanlar.yalnız belirtim benim dip boyam siyah gelmişti yoksa rengi önceden oturtmuştuk yani tüm siyah saçta değil bu işler bilgin olsun.
bir tüp 0-77 bir tüp 8-77 ve bir %30 luk su ile bir %20 lik su hepsi de igora marka...

X