İKİLİ TARAMA TESTİ

busecin

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2023
4
0
27
Merhaba hanımlar 12+5 haftalık gebeyim ikili tarama yaptırdım. Doktor sonuçlara bakarak riskli çıktığını söyledi.fakat ultrasonda burun kemiği ve ense kalınlığında problem yok. Baska doktorlarda gösterdik çok kötü bir sonuç değil dediler. Başka yerde muayene oldum oda problem yok dedi. Fetal DNA yı hiç biri uydun bulmadilar.Ancak içim rahat etmedi.Ayrintili renkli ultrasona girsem mi ? Sonuçlarımda bu şekildedir. Yardımcı olabilen var mı acaba ?

Eklentiler

• IMG-20230811-WA0022.jpg
    IMG-20230811-WA0022.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 219
Merhaba hanımlar 12+5 haftalık gebeyim ikili tarama yaptırdım. Doktor sonuçlara bakarak riskli çıktığını söyledi.fakat ultrasonda burun kemiği ve ense kalınlığında problem yok. Baska doktorlarda gösterdik çok kötü bir sonuç değil dediler. Başka yerde muayene oldum oda problem yok dedi. Fetal DNA yı hiç biri uydun bulmadilar.Ancak içim rahat etmedi.Ayrintili renkli ultrasona girsem mi ? Sonuçlarımda bu şekildedir. Yardımcı olabilen var mı acaba ?
Bnmkide böyle risk değeri altında yazıyor ztn doktorum yaş riskin var dedi sadece ama bu sonuçlarda %100 netlik vermez o da ayrı dedi

bende aynı gün verdim 10 ağustosta 12+2 iken sonuçlar çıkmış ama hiçbir şey anlamıyorum. fetal dna bilmiyorum ya orda görsen riski tam hastalığını napıcan mesela ben böyle düşünüyorum biraz teslimiyet allaha ikili test yaptırdım ama üçlü dörtlü falan yaptırmıcam

X