İkizler erkeği başak kadını? İkizler erkeğinin amacı ne?

Yekpare35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
7
0
22
Aynı iş yerinde çalışıyoruz benden yaşça büyük. Yaptığı tek şey uzaktan izlemek hemde sürekli izlemek. Aylardır bu durum böyle. Önceden abi olrk yanına gidip akıl almışlığım var. Loş ortamdaydık, kimse yoktu 15 dk felan konuşmuştuk. Fakat başka kızlara bakarkende gördüm. Ama bana bakışı taciz gibi sanki. Sürekli uzun uzun izliyor ama asla konuşmuyor. Amacı ne olabilir sizce? Başka erkekle görünce bağırarak kolay gelsin diyor. Yalnızken hiç konuşmuyor.

Yüzümde bir şey mi var diye sorun. Başkalarına da bakıyorsa vardır bir sıkıntısı

Siz yanlış bir şey yapmıyorsanız içiniz rahat olsun. Yanlış anlamak isteyen olursa gitsin o kişiye sorsun hayırdır diye. Eğer sizi taciz eder durumda bakıyorsa ve rahatsız oluyorsanız madem ya birine söyletin ya da dediğim gibi bir şey mi var yüzümde diye biraz tavır koyun rahatsız olduğunuzu hissettirin. Ona göre hareket edecektir.
Çünkü belki de, siz ona bakıyor mu diye baktığınız zaman, o da sizin ona ilgi duyduğunuzu düşünebilir bilemezsiniz.

Siz yanlış bir şey yapmıyorsanız içiniz rahat olsun. Yanlış anlamak isteyen olursa gitsin o kişiye sorsun hayırdır diye. Eğer sizi taciz eder durumda bakıyorsa ve rahatsız oluyorsanız madem ya birine söyletin ya da dediğim gibi bir şey mi var yüzümde diye biraz tavır koyun rahatsız olduğunuzu hissettirin. Ona göre hareket edecektir.
Çünkü belki de, siz ona bakıyor mu diye baktığınız zaman, o da sizin ona ilgi duyduğunuzu düşünebilir bilemezsiniz.
Birbirimize bakmaktan zevk alıyoruz bunu bende hissediyorum. Ama herkesin gözü üstümüzdeyken bakması çok sıkıntılı. Benden yaşça büyük, başkalarına bakarkende gördüm. Ama onlara anlık bakarken Bana uzun uzun bakıyor. Sanki ona ait olmamı ister gibi.

Birbirimize bakmaktan zevk alıyoruz bunu bende hissediyorum. Ama herkesin gözü üstümüzdeyken bakması çok sıkıntılı. Benden yaşça büyük, başkalarına bakarkende gördüm. Ama onlara anlık bakarken Bana uzun uzun bakıyor. Sanki ona ait olmamı ister gibi.
İlgisinden memnunsanız neden rahatsız olduğunuzu ve taciz gibi olduğunu söylüyorsunuz anlamadım. Ama demek ki siz de sıkıntılısınız.

X