🚨🚨 ilişki sonrası gebe kalmak için tavsiyeler 🚨🚨

Bihatun25

Umut hep var 🌈
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
327
63
Merhaba kızlar, eminim ki bir çok insan bu konudan muzdariptir.. ilişki sonrasında ayakları dikip her ne kadar yatarsam yatayım kalkınca afedersiniz ama meni olduğu gibi boşalıyor..
:anneadayı: Ne yapılabilir?
Gynoseed jel dışında önerebileceğiniz birşey varmı?
Sohbette buluşalım, tavsiyelerinizi bekliyorum :KK200:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, eminim ki bir çok insan bu konudan muzdariptir.. ilişki sonrasında ayakları dikip her ne kadar yatarsam yatayım kalkınca afedersiniz ama döller olduğu gibi boşalıyor..
:anneadayı: Ne yapılabilir?
Gynoseed jel dışında önerebileceğiniz birşey varmı?
Sohbette buluşalım, tavsiyelerinizi bekliyorum :KK200:

Aslında yer çekiminden dolayı akar onlar. Siz ne yaparsanız yapın akar. Spermler zaten hızlı olduğu için yumurta da varsa mutlaka olur :) Ama doktorum bana altına yastık koy demişti. Tam akmıyor o yüzden 😊

Akan sıvı sperm değil yani 10-15 dk bekledikten sonra akan sıvı önemli değil. Bu 15 dk içerisinde zaten sağlıklı olan spermler ilerlemiş oluyor. Sonradan akan sıvının pek önemi yokmuş

Akan sıvı sperm değil yani 10-15 dk bekledikten sonra akan sıvı önemli değil. Bu 15 dk içerisinde zaten sağlıklı olan spermler ilerlemiş oluyor. Sonradan akan sıvının pek önemi yokmuş
Evet tam olarak bu yorum. Yani amuda da kalksanız masada da yapsanız gidecek olan erkek ilk boşaldığı anda gidiyor gerisi zaten dölleyecek sperm değil

X