İlk buluşmada öpüşmek kadını erkeğin gözünde basit düşürür mü?

Ne hastalığı taşıyacak güney afrika mı burası.😂bu ülkedeki cinsel hastalık paranoyası nereden kaynaklanıyor bir türlü anlayamıyorum.o işler öyle kolay işler değil.şunu bir anlayın.ne geldi başınıza da böyle oldunuz anlamıyorum ki.bu kadar basit olsa insan mı kalırdı dünayada.çok uç noktalar yani.o kadar ince düşünürsen yaşayamazsın hiçbirşey.
cinsel hastalıklarla ilgili hiçbirşeyden haberi olmayan bir cahil buldum.

İlk buluşmada sevişme değil ama öpüşebilirdim.
Sevişme için ilk buluşma değil de biraz daha duygusal bir bağlılık isterim ben, ama dediğim gibi benim fikrim bu herkesin farklı düşüncesi olabilir.

Merhaba benim bi ilişkim var biz ilk buluşmada sevişmeye başladık maalesef libidolu biri olduğum için kendime engel olamadım sizce onun gözünde basit kadın durumuna düşmüş müyümdür?
Yaaa ona gelene kadar,yıllar önce arkadaşım yeni yeni çıkmaya başladığı adamla el ele tutuşmuştu sinemada,adam öğretmendi hani gün görmemiş bir tip değildi Ankarada okumuş etmiş,adam öyle hemen el kol olayına giriyorsan senden hayır gelmez demişti,coğrafya kaderindir kaçamazsın😂😂😂ama tabi kişiden kişiye değişir,bu soruları sorduran bir ülkede yaşıyoruz sonuçta,biraz daha ağırdan almakta fayda var sanki en azından ilerisini düşünüyorsanız mesafe pozitif etki bırakıyor bizim ülkemizde.

Valla açık konuşayım ilk buluşmada kadınlarla yatan bir adamı ben ciddiye almazdım. Siz onun gözünü boşverin de o sizin gözünüzde nasıl onunla ilgilenin. Bu ne cesaret.. adam hastalıklı mıdır, sapık mıdır, ilaç verip bayıltıp resimlerinizi mi çeker, gelinlik giydirip tecavüz edip otoban kenarına mı atar.. artık bu onun fantazi dünyasına kalmış.. ama insan kendini bu riske atar mı?
Hepsi tamamda niye gelinlik giydiriyor😂😂😂

Yaaa ona gelene kadar,yıllar önce arkadaşım yeni yeni çıkmaya başladığı adamla el ele tutuşmuştu sinemada,adam öğretmendi hani gün görmemiş bir tip değildi Ankarada okumuş etmiş,adam öyle hemen el kol olayına giriyorsan senden hayır gelmez demişti,coğrafya kaderindir kaçamazsın😂😂😂ama tabi kişiden kişiye değişir,bu soruları sorduran bir ülkede yaşıyoruz sonuçta,biraz daha ağırdan almakta fayda var sanki en azından ilerisini düşünüyorsanız mesafe pozitif etki bırakıyor bizim ülkemizde.
Size kesinlikle katiliyorum
Tipler cok ic karartici yanasirsin afedersin damgayi basarlar ustune, uzak durursun kezban moduna sokarlar
En temizi mesafrli olmak kezban diyen de defolsun gitsin
Bi de bunlarin yanasip deneyenleri var haspam ben seni denemstm derler birlkte olup

X