Saç Rengi ve Saç Boyama İmdat,saçım yandı! Biraz akıl acilen!

petrol

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2
0
Koyu kızıl saçımı,kuaförde oryalle açtırdım.Saçım yandı.Dalgalı olan saçım şimdi dümdüz,hatta kazık gibi.Bir de çok kurudu saçlarım.On beş gündür badem yağı ve bepanten ampulle bakım yaptım.Herkes ,dip boyası yapmak için bir on beş gün daha bekle,diyor.Dışarıya çıkamıyorum (alışveriş vs dışında o da mecburen),eve tıkıldım kaldım.Eşim bana kızmadı ama eskisi gibi yüzüme bakmıyor.senağlama
Neyse bu kadar duygu sömürüsü yeter!:eek:lmaz:
Benim sorum şu: Tekrar uçlarını ve diplerini , sarının ya da kumralın hangi tonu yapmalıyım ki,dibi ve uçlarının rengi birbirine yakın olabilsin?
Bir d ebenim suratım ,pide gibi büyük ve de yuvarlak.Zaten kesildi ve küt oldu ,uzun saçlarım.Daha ne kadar ve nasıl kestirirsem yüzüme yakışır?
Cevap verebilenlere şimdiden müteşekkirim.vereliniortak

Bence 15 gün beklemişsin zaten yeterli.Çok açık bi renge boyamadığın sürece zaten dipleriyle uçları aynı renk olur.Yıukadıkça biraz biraz akar rengi açılır ama o da kötü durmaz.Dibi açık uçları koyu olursa kötü durur ama dip koyu uçlar açık olunca problem olmaz.Koyu kızıl kullandığına göre o renk tonları seviosun galiba ya da yüzüne gidiyor.
Bronz kahve ya da kolestonun çok koyu olmayan kahve tonlarını deneyebilirsin.Saçların uçlarına da yumurta sarısı zeytinyağı karışımını sür işe yarıo yanıklar kırıklar için.

Ben saçlarımla o kadar uğraştım ki bu evrelerin hepsini geçirdim seni çok iyi anlıyorum :)::)

X