İmkansız görünenler

fbyht

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
624
572
26
arkadaslar selam
benim kaygılardan uyuyamadıgım bir gece
Sizlere sormak isterim.
Mesela bir işyerinde çok büyük hata yapıp kesin kovulurum dediğiniz ama bi anda işlerin yoluna girdiği ya da mesela bi ilişkide artık bundan sonra olmaz evlenemeyiz imkansız dediğiniz büyük olaylardan sonra geri dönüşler oldu mu ? Yani imkansızlar imkanlı hale geldi mi hiç

İşyerinde olmadı ama, şuanki erkek arkadaşımın erkek arkadaşım olduğuna ben bile düşününce inanamıyorum. Erasmusta tanışmıştık. Benim için aşırı yakışıklı hani bana bakmaz dediğiniz tipler olur ya öyleydi. Ona bişe belli etmedim zaten. Neyse dönem bitti ben tr ye döndüm. Beni sosyal medyadan ekledi. Ki o zaman sevgilisi varmış, ben ekleiyince gördüm. Ben unuttum bunu ama hala çok hoşlanıyordum. Bana sonradan ayrılınca 1 sene sonra falan kendisi yazdı. Keşke vakit geçirseydik falan diye. Ben şok. Asla bi samimiyet konuşma yoktu. Sadece aynı sımıfta bi tip. Ben artık istanbulda çalışıyordum o iletişime geçtiğinde. O geldi, ben gittim derken, şimdi ben tamamen onun olduğı yere taşındım, sevgiliyiz. Arkadaş arasında hep umutsuz insanlara anlatılır hikayem. Tam dua ettiğim şey assla ama asla beklemezken oldu. Düşünün hem platonik aşık olduğunuz kişi sizden hoşlandığını söylüyor, hem iki farklı ülkeye rağmen şuan beraberiz. Deseler inanmazdım gerçekten ilk tanıştığımız dönemde. Tam imkansız bişeydi. O yazmasa ben asla yürüyemezdim, ki zaten erasmus yapıp dönmüşüm ülkeme konuşmadan, tamamen arkada kalan biri idi.

arkadaslar selam
Sizlere sormak isterim.
Mesela bir işyerinde çok büyük hata yapıp kesin kovulurum dediğiniz ama bi anda işlerin yoluna girdiği ya da mesela bi ilişkide artık bundan sonra olmaz evlenemeyiz imkansız dediğiniz büyük olaylardan sonra geri dönüşler oldu mu ? Yani imkansızlar imkanlı hale geldi mi hiç

Valla imkansız diye birşey yoktur atılmayan adım vardır. Hayatta herşey mümkün.

arkadaslar selam
Sizlere sormak isterim.

Konunuzda sormak istediğiniz asıl nokta nedir ? Eski erkek arkadaşınızla olur mu diye düşünüyorsanız; daha önce kuzeniyle konuştuğunuz için olmayacağını söyleyip, ayrılan adamla olmaz.

Geçmişe değil, geleceğe bakın.

Konunuzda sormak istediğiniz asıl nokta nedir ? Eski erkek arkadaşınızla olur mu diye düşünüyorsanız; daha önce kuzeniyle konuştuğunuz için olmayacağını söyleyip, ayrılan adamla olmaz.

Geçmişe değil, geleceğe bakın.
Sormak istediğim asıl nokta gayet net. Kullanıcının geçmiş mesajlarına bakıp irdeleeyen Geçmişi karıştıran bu durumda sizsiniz 😀 bakın diğer yorumları da okuyun ki sormak istediğimiz asıl noktayı anlayabilen insanlar olduğunu görün. İyi akşamlar :)

Defalarca kovulurum sandım kovulmadım. Defalarca terkedilirim sandım terk edilmedim. Emeğinin kıymetini bilene emek vermekle alakalı bir durum bence iş, aşk farketmez. Yüz kızartıcı bir suç değilse her hatanın bir telafisi oluyor tekrarlanmadığı müddetce sorun değil.

Oldu ama bunun için gereğinden fazla tedirginlik duymadım. Ya olmazsa, ya olursa diye günlerce düşünmedim. Çünkü zaten zaman en doğrusunu gösteriyor

Evet ilk erkek arkadasim olmayacak bir seydi oldu ama devam etmedi.Esim de olmayacak bir seydi ama oldu.

X