inanması güç ayak kokusu yokoldu:)

dmr_eda06

nerdeysen bir haber gönder diğer yanım sende kaldı
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2011
123
41
slm kızlar size öyle güzel bişey önericem ki ayak kokusuna benim gibi deli olanlar şok olacaklar.:KK71:benim bir kardeşim var eve her geldiğinde kapıdan girmeden çoraplarını çıkart hemen dediğim,kokusundan burnumun direğinin sızladığı bir koku düşünün artık.nereye giderse sorun yaşıyodu hangi ayakkabıyı giyse çaresi yoktu,kullanmadığı ilaç kalmadı.ümitler tükenmişken:KK28:tamda o tozu buldum
Ayak Kokusu Giderici Bio Shoesu internetten sipariş ettim umutsuz bişekilde çünkü pek inandırıcı gelmedi bana tozun vadettikleri şunlardı,bir paket tozu ayakabının tekine döküp ileri geri tozu dağıtın diğer tekinede aynı işlemi uygulayıp ayakkabıyı hiç çıkartmadan 8 saat giyin çorabınızla birlikte olabilir farketmiyor.ve sonrasında 120 gün etkili olan toz kokuyu yok edip mantarı iyileştirecektir.neyse geldi kargo hemen denedik tozu döktüm kardeşim akşam eve geldiginde ise koku gitmişti gerçekten 2.gün tamamiyle yokoldu şimdi 2 hafta geçti hiç yom ne çorabı terliyor ne ayağı kokuyor.annem babam ben şoktayz:KK73:gerçekten çok etkili bir toz yapanlardan ALLAH RAZI OLSUN:)kardeşim otobüse binmekten çekinen biriydi birinin evine gittigimizde hep soru yaşardı şimdi herşey normal bende rahat ettim tabi artık ona hergün bağırmaktan kurtuldum darısı bu sorunu olanlara

NOT:Ayak Kokusu Giderici Bio Shoesu internetten sipariş ettim kutu içeriginde 4 adet toz var.detaylı bilgi verebilirim.sevgiler...

Çayla yıkayın derler birde ayak kokusu için. Daha doğal bunu da denemek lazım.

X