İncir kürü soğan kürü havuç kürü

tugba klc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2023
3
0
27
Merhabalar hamile kalmak istiyorum ve bunun için soğan kürü incir kürü havuç kürü ne başlayacağım fakat şuan adet oldum :KK43: adetim bitikten sonramı başlayayım kürlerime ? Yoksa içeyim mi ?
Faydasını görenler varmı ? ve günde ne kadar kullanmalıyım

Merhabalar hamile kalmak istiyorum ve bunun için soğan kürü incir kürü havuç kürü ne başlayacağım fakat şuan adet oldum :KK43: adetim bitikten sonramı başlayayım kürlerime ? Yoksa içeyim mi ?
Faydasını görenler varmı ? ve günde ne kadar kullanmalıyım
Soğan kürüne adet bitiminden sonra başlanıyor bazen adetliyken de içenler var bende adetim bittikten sonra başladım bugün 8. Gün 3 defada incir kürü yaptım aklıma geldikçe yapıyorum

Soğan kürüne adet bitiminden sonra başlanıyor bazen adetliyken de içenler var bende adetim bittikten sonra başladım bugün 8. Gün 3 defada incir kürü yaptım aklıma geldikçe yapıyorum
Peki adetin bitikten sonra mı incir kürü ne başladın ? Havuç kürü de faydalı

Incir kurunu yaparken dikkatli olun, eger kistiniz varsa buyutuyor arkadaslar, ben yaptigima pisman oldum, gecen ay kistim cok kucuktu, klomen baslayabiliriz demisti, bu ay cokbuyumus oncelikle kisti yok edelim dedi ,

Bende miyom falan hiç bir şey yoktu. Miyom oluşmuş incir küründen sonra. O günden beri incir yemeyi bile kestim

X