Inofolic combi HP kullananlar acil cevap

cano3459

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
13
2
33
Merhaba hanımlar ınofolic combi HP kullananlar varmı bu ilacı ne zaman kullanmaya başlasak daha yararlı olur regl olmama 2 hafta var kullansam şimdi olur mu hamile kalmak İÇİN doktor yazdı bununla hamile kalan varmı lütfen bilgilendirirmisiniz…

Bildiğim kadarıyla adetle birlikte başlanıyor, ben de bu ay kullandım, bakalım ne olacak, adetime 1 hafta var henüz

Merhaba hanımlar ınofolic combi HP kullananlar varmı bu ilacı ne zaman kullanmaya başlasak daha yararlı olur regl olmama 2 hafta var kullansam şimdi olur mu hamile kalmak İÇİN doktor yazdı bununla hamile kalan varmı lütfen bilgilendirirmisiniz…
Bi zamanı yok ben eczacıya da sordum doktoruma da istediğin zaman başlayabilirsin dedi ben kullanıyorum şuan 2.kutuya geçtim ama geçen ay düşük yaptığım için henüz gebelik ile ilgili bi etkisi var mı bilmiyorum diğer aylarda belli olur

Hemen başlamam iyi olur yumurtaları kaliteleştiriyo kullanırken düzenli ilişki olursa gebelik şansı artar ilaç değil vitamindir takviye .. ilaç olmadığı için hemen başlayabilirsin regl zamanı yumurtalar olgunlaşmaya başlar şimdiden kullanırsan desteklemiş olursun zaten 3-6 ay kadar etkisini görmeye anca başlarsın ben adeti düzenlemek için İnositol kullandım .. yani aynısı sadece başka marka

Ben de bir sene önce düşük yaptım gitmediğim doktor kalmadı her şeyin temiz dedi folibol kullanıyordum hiç işe yaramadı Başka doktora denedim bu ilacı verdi siz günde kaç defa kullandınız bana iki defa dedi ama benim de adetime iki hafta var dün başladım inşallah hamile kalırım

inşallah faydasını görürüm 2 senelik evliyim 1 düşüğüm oldu bebişler nasip eder rabbim inşallah 😞

İnofolic combiyi nasıl buldunuz ya ben kaç eczaneye sordum bulamadım dr önermişti bana pcos için. Evde gynopol vardı onu kullanmaya başladım bende

Ben her gün 1 tane içiyorum Dr öyle önerdi 3.kutudaym

Ben tam iki ay kullandım sonuc alamadım. Moral bozmak istemem inşallah size faydası olur

Ben tam üç ay kullandım sabah akşam olmak üzere maglum en son 450. 500 TL olmuştu bir faydasını görmedim üç ay sonra bıraktım

Ben 1 ay kullandım bende adet geçikmesi yaptı kızlar 28 günde oluyordum leke leke gelmeye başladı o ay 4 gün geçikti sonra geldi ama 2 gün sürdü benim dengemi bozdu Daha almadım bu ay da bugün adet olmam lazım yine leke geliyor 😔 kasık ağrım var mide bulantısı inşallah gelmez hamileyim dir

X