iş yerinde altımdaki kızlar

gamze12kb

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2022
75
77
30
merhaba, iş ortamında ast ve üst ilişkisi nasıl olmalı? bazı olanlar kafamı çok karıştırdı. günlük hayatta da samimi olan görüşen bir grup kadından üst kademedeyseniz nasıl davranmalısınız? geçen gün ofise girdiğimde hakkımda konuştuklarını hissettim çok farklı bir şekilde toplanmış fısırdaşıyorlardı geldiğimde susup donup kaldılar. başka konu konuşsalar bu şekilde olmazlardı hissettim onu malesef ve canım sıkıldı. normali nasıl olmalı bu ilişkinin nasıl davranmalıyım? bu arada benimde üstümde olan beyler hakkında da konuştuklarına şahit oldum yanımda da konuşup gülerler dalga geçerler espri yaparlar yani onlar üzerinden.

Samimiyet ve iş iliskisini aynı anda ayirabiliyorim ama bu benim ayirabilen insanlarla da denk gelmekte alakalı bana sorarsaniz. Sınırını bilmeyen birine denk gelirseniz işiniz zorlasiyor. İş konusu dışında samimiyetim olur sevdiğim sohbetini beğendiğim kişilerle ama iş konusunda as üst ilişkisini iki taraflı da benimseriz. Karsinizdakiyle de alakalı

Ast olmadan üst mü oldunuz? Üst olduğunuza göre öğrenmiş olmalıydınız şimdiye kadar 😬

Ofis ortaminda herkes bisekilde konuşuyor arkadan malesef büyük capli yerlerde bu sorun var çalıştığınız yer büyük bi yerse takmayın. Insanlarrrr hep konusurrr konusurrr
Takmamayi ogrenmeniz lazim ust pozisyonda iseniz fazla samimi olmayın derim

merhaba, iş ortamında ast ve üst ilişkisi nasıl olmalı? bazı olanlar kafamı çok karıştırdı. günlük hayatta da samimi olan görüşen bir grup kadından üst kademedeyseniz nasıl davranmalısınız? geçen gün ofise girdiğimde hakkımda konuştuklarını hissettim çok farklı bir şekilde toplanmış fısırdaşıyorlardı geldiğimde susup donup kaldılar. başka konu konuşsalar bu şekilde olmazlardı hissettim onu malesef ve canım sıkıldı. normali nasıl olmalı bu ilişkinin nasıl davranmalıyım? bu arada benimde üstümde olan beyler hakkında da konuştuklarına şahit oldum yanımda da konuşup gülerler dalga geçerler espri yaparlar yani onlar üzerinden.

Bu nasıl bir başlık Allah aşkına🤦🏻‍♀️

Yani dedikodu her yerde oluyor neden canınız bu kadar sıkıldı ki? Bir iftira, kavga dövüş yok neticede.

Böyle durumlara çok kızıyorum ucu size dokunmadan rahatsızlık hissedilmiyor.sizin yanınızda onlarla dalga geçerken tavır koysaydiniz keşke. Dışarıda da ilişkinizi sinirlandirip, kulaklarinizi dedikoduya tıkayıp ,gerekli şekilde davranacaksınız. Beyli hanimli diyaloglar ve genel olarak iş isleyisi ile ilgili konular. Ne konuşuyorlar ne yapiyorlar karışmayın.

Eger boyle bir sey hissettiysen ast ust iliskini koru kesinlikle fazla muhattap olma .eger amirleriyle islerini ver cekil .samimi olma .
Ozelikle dusuk profildeki insanlaraa sakin alt ust iliskini bozma .

İş ortamında az konuşmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Eğer onlardsn öyle bir his aldıysanız ciddi, az ve net konuşmak çok önemli. İş ortamı kurtlar sofrası maalesef. Mesafe ve gereği kadar muhattap olmak çok önemli

X