Istanbul anadolu yakasi aneztezili rahim filmi lütfenn

Merhabalar istanbul Anadolu yakası aneztezilj rahim filmi çekinen var mıdır fiyatları nedir acil bulmam lazım:/
Ben geçen yaz sonomedde anestezisiz çekildim o zaman 1400 dü ben de çok korkuyordum neler neler okudum ama c kollu cihazsa korkulacak hiçbir şey yok ilk günden itibaren değerlendirdik erteleme de olmadı ve o ay hamile olduğumu öğrendim

Ben geçen yaz sonomedde anestezisiz çekildim o zaman 1400 dü ben de çok korkuyordum neler neler okudum ama c kollu cihazsa korkulacak hiçbir şey yok ilk günden itibaren değerlendirdik erteleme de olmadı ve o ay hamile olduğumu öğrendim
Ay inşallah bende de ay işi okur bende spekuluma dayanamıyorum tek sorun o yoksa sürekli yumurta takibi için alttan usg ile bakılıyor ama spekulum takıldığında sicriyorum yerimden tek korkum o yoksa kasik agrisi falan hiç korkmuyorum ilacı verilmesinden vs

Valla ben şişli echomar hastanesini aradım bugün 3000 TL dedi şaşırdım kaldım özel hastanelere tek tek gidip öğrenicem hangisi uygun diye

Valla ben şişli echomar hastanesini aradım bugün 3000 TL dedi şaşırdım kaldım özel hastanelere tek tek gidip öğrenicem hangisi uygun diye
Echomar da 2 kez çektirdim anestezi ye ihtiyaç kalmıyor. Sadece yoğun bir sancı geliyor ama 10 sn filan sürüyor sancı sonra geçiyor. Hatta ikinci çekimde saymıştım 2 hadi 3 kere olsun derin nefes alıp vermeye bitmişti sancı 🙂🙂. Çekimde 5-10 dk zaten

X