İstanbul Avrupa Yakası Kadn Doğum Doktoru Önerisi Acill Yardım Lütfen!!!

banuozlem_

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
208
121
32
Arkadaşlar merhabalar ben yemi katıldım aranıza 6 haftalık hamileyim bugün keseyi gördük tüp bebek sonucu oldu çok şükür. Tüp benek merkezinde kalp atışını duyduktan sonra doğum vs ve kontrollerim için bir hastane ve doktor bulmam gerekiyor. İstanbuldayım Avrupa yakasında oturuyorum Anadolu da olur aslında maltepe Kartal vs önerebileceğinşz doktor hastane var mı yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar merhabalar ben yemi katıldım aranıza 6 haftalık hamileyim bugün keseyi gördük tüp bebek sonucu oldu çok şükür. Tüp benek merkezinde kalp atışını duyduktan sonra doğum vs ve kontrollerim için bir hastane ve doktor bulmam gerekiyor. İstanbuldayım Avrupa yakasında oturuyorum Anadolu da olur aslında maltepe Kartal vs önerebileceğinşz doktor hastane var mı yardımınıza ihtiyacım var
Ben medicine de yaptım iki doğumumuda normal oldu sibel barut tu doktorum muhteşem bir doktor ve doğumda yardımcı oluyor birde bahat clinicte o dönemde çok muhteşem bir doktor vardı şimdi kendi kliniğini açtı size yardıöcı olabilirim çok bilgiliydi ve sayesinde 2. Doğumum çok rahattı

Bu arada çok güzel haber sağlıklı kucağınıza alın inşallah. Serpil kırımlı 1 kere gittim kendine iyiki gittim doğuma yakın masajdan tutun suda doğumun faydalarından ahsetti hayatımı değiştirdi ücretten dolayı tercih etmemiştim birde psikolog falan ayrı ücret çıkmıştı istememiştim.

Ben ebe hemşireyim. Yani bu sektörün içinden biri olarak yazıyorum. 5,5 aylık hamileyim. İstanbulda özel hastane doğum fiyatları almış başını gitmiş. Bezmialem vakıf üniversitesi hastanesi var. Yarı özel yarı devlet olarak geçiyor. Bu işin içinden biri olarak bir çok sağlıkçı arkadaştan Bezmialem merkez hastanesinden dr. Çağlar çetinin ismini aldım ve 2 aydır ona gidiyorum. Hastaneyi de konfor olarak özel hastane olarak düşünün. Vip odalar var. Her muayene gidiş 100 TL ücret. Doğum sezeryan da normal de 4500 TL. Artı vip isterseniz özel oda ücreti. Çağlar hocanın instegram sayfasına bakın der?.inanılmaz enerjik ve cok ilgili

Ben ebe hemşireyim. Yani bu sektörün içinden biri olarak yazıyorum. 5,5 aylık hamileyim. İstanbulda özel hastane doğum fiyatları almış başını gitmiş. Bezmialem vakıf üniversitesi hastanesi var. Yarı özel yarı devlet olarak geçiyor. Bu işin içinden biri olarak bir çok sağlıkçı arkadaştan Bezmialem merkez hastanesinden dr. Çağlar çetinin ismini aldım ve 2 aydır ona gidiyorum. Hastaneyi de konfor olarak özel hastane olarak düşünün. Vip odalar var. Her muayene gidiş 100 TL ücret. Doğum sezeryan da normal de 4500 TL. Artı vip isterseniz özel oda ücreti. Çağlar hocanın instegram sayfasına bakın der?.inanılmaz enerjik ve cok

Ben ebe hemşireyim. Yani bu sektörün içinden biri olarak yazıyorum. 5,5 aylık hamileyim. İstanbulda özel hastane doğum fiyatları almış başını gitmiş. Bezmialem vakıf üniversitesi hastanesi var. Yarı özel yarı devlet olarak geçiyor. Bu işin içinden biri olarak bir çok sağlıkçı arkadaştan Bezmialem merkez hastanesinden dr. Çağlar çetinin ismini aldım ve 2 aydır ona gidiyorum. Hastaneyi de konfor olarak özel hastane olarak düşünün. Vip odalar var. Her muayene gidiş 100 TL ücret. Doğum sezeryan da normal de 4500 TL. Artı vip isterseniz özel oda ücreti. Çağlar hocanın instegram sayfasına bakın der?.inanılmaz enerjik ve cok ilgili
Çok teşekkür ederim bakacağım mutlaka

Kesinlikle çok haklısınız özeller para tuzağı olmuş

X