Istanbul avrupa yakasında 700-1000 kişilik düğün mekanları

mahendra

You are very valuable, no matter what they say!
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
28
4
Arkadaşlar

İstanbul Avrupa yakasında 700-1000 kişi arası kapalı düğün mekanı arıyorum. şık güzel ve modern olması tercihim. Ayrıca yemekli bir düğün düşünüyoruz.

Düğün ekim-kasım ayı gibi olacak acaba bildiğiniz, fiyat aldığınız, tavsiye edebileceğiniz güzel mekanlar var mı?

Yardımlarınızı bekliyorum; şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Arkadaşlar

İstanbul Avrupa yakasında 700-1000 kişi arası kapalı düğün mekanı arıyorum. şık güzel ve modern olması tercihim. Ayrıca yemekli bir düğün düşünüyoruz.

Düğün ekim-kasım ayı gibi olacak acaba bildiğiniz, fiyat aldığınız, tavsiye edebileceğiniz güzel mekanlar var mı?

Yardımlarınızı bekliyorum; şimdiden teşekkürler...

Arkadaşım Anadolu Yakasında ama Sophia Çengelköy'e bir bak derim. Tavanı yüksek, salon çok geniş ve ferah. Çok da şık bir yer. Ben de Avrupa Yakasında oturuyorum. Ulaşımı zor değil. Davetiyenin arkasına kroki bastırmışlar. Çok kolay bulduk yeri.

Arkadaşlar lütfen önerilerinizi paylaşın avrupa yakasında bildiğiniz nezih yerler yokmu yemekli ve çok ucuk fiyatlı olmayan düğün mekanları arıyoruz lütfen yardım...

canım net tarihi soylersen ona göre öneri yapalım benim aklımda 3 mekan var
1-çağteks gelinlige ait zeytinburnunda bulunan yer
2- nossa costa
3-sosyal tesisler florya

Arkadaşlar Düğün tarihi 17 Kasım
Düğün 700-1000 kişilik olacak
kapalı mekan
içkisiz yemekli
sanatçı ve oynamalı bişey düşünmüyoruz
bu tarz hoş farklı ve nezih bir yer arıyoruz
avrupa yakasında olacak
bütçe max 30.000

Son düzenleme:
Arkadaşım Anadolu Yakasında ama Sophia Çengelköy'e bir bak derim. Tavanı yüksek, salon çok geniş ve ferah. Çok da şık bir yer. Ben de Avrupa Yakasında oturuyorum. Ulaşımı zor değil. Davetiyenin arkasına kroki bastırmışlar. Çok kolay bulduk yeri.

öneriniz için çok teşekkürler fakat anadolu yakasını erkek tarafı hiç düşünmüyor hatta biz bahçelievlerde oturuyoruz fakat mecidiyeköy bile ters düşer dediler bu kafadalar yani o yüzden bu yakada önerilerinizi bekliyorum...

Arkadaşlar Düğün tarihi 17 Kasım
Düğün 700-1000 kişilik olacak
kapalı mekan
içkisiz yemekli
sanatçı ve oynamalı bişey düşünmüyoruz
bu tarz hoş farklı ve nezih bir yer arıyoruz
avrupa yakasında olacak
bütçe max 30.000

belediye tesisleri ile görüş derim

Çağteks Le parc De Mariage kışın 650 kişi civarı ağırlıyor. yazın bahçesi 750 kişi ağırlıyor iç dış birlikte 1350 civarı na çıkar sanırım. Eğer bütçen varsa kışın da bahçenin üstünü kapattırırsan kır düğünü yaparsın bahçede muhteşem olur. Elit bir hizmet veriyorlar. kamera çekimi düğünden önceki açık alan fotoğraf çekimi 20 adet fotoğraftan oluşan albüm süslemeler dahil. yemekler hem çok lezzetli hemde görsel olarak çok şık. Mekanlar zaten birinci sınıf bahçeye bakıyor. Bir de Kasım ayı itibari ile kış sezonu fiyatlarına geçiyorlar ekonomik olacaktır senin için

Topkapı 1453 sosyal tesisler 850 kişi civarı kapasitesi daha ucuz fiyatları ama süslemeler kamera fotoğraf ekstra. çekilen fotoğrafları almak zorunda bırakıyorlar mı öğren. mekan güzel

gönül davetin fiyatları çok uygundur bakabilirsin

la bella düğün salonları var ama bildiğin düğün salonu hiçbir özelliği yok

başka mekanlar da sayabilirim ama yüksek kişi sayısında aklıma gelenler bunlar

varsa soruların cevap vermeye çalışırım

X