İstanbul bahçecide tedavi gören yada görmüş olan bakabilir mi ?

Merve b

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2023
312
107
31
Kızlar yumurta rezervi düşüklüğü nedeniyle tedavi gören yada görmüş olan var mı bahçecide hangi doktoru tercih ettiniz kaçıncı denemede bebiş oldu bilgilendirirseniz çok sevinirim

Bahçecide mehmet reşit var, çok yoğun bir doktor ama pozitif oranı yüksektir, uzmanlık alanı düşük rezerv diye biliyorum

Bende onunla görüşmeye gitmeyi düşünüyorum canım aklımda ebru hanımda var ama kararsızım
Ebru hanım daha güler yüzlü diye biliyorum, eğer ilgi ve sana zaman ayırmasını istiyorsan mehmet reşit doğru tercih olmaz görüşmeler 2-3 dk sürüyor çok yoğun bir doktor ama pozitif oranı yüksek, içine hangisi siniyorsa onu tercih et derim önemli olan laboratuvar

Ebru hanım daha güler yüzlü diye biliyorum, eğer ilgi ve sana zaman ayırmasını istiyorsan mehmet reşit doğru tercih olmaz görüşmeler 2-3 dk sürüyor çok yoğun bir doktor ama pozitif oranı yüksek, içine hangisi siniyorsa onu tercih et derim önemli olan laboratuvar
haklısın canım çok sağol cevap için

İstanbul Bahçeci'de Gürkan Hoca harikadır. 2. Transferim tuttu hamile kaldım. Transfer sonrası yurtdisina taşındım yine de bana destek olmayı kesmedi. Çok başarılı ve bilgili tavsiye ederim.

X