( İstanbul) Melekler Kahvesi Falcı Şengül

FemmeBleu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
9
-4
21
Herkese merhabalar kızlar, sırf bu soruma cevap alabilmek için foruma kaydoldum, siz düşünün artık... Konu hakkında gerçekten bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim, yok "Fala inanma, falsız kalma, ya bunlara da inanılır mıymış canım?" Tayfası gelmeden... Aklı olan başına sürsün. İç durumlarım aşırı karışık, manen feci sıkıntılı bir dönemden geçiyorum ve fal baktırmam gerek. Antalya'da yaşıyorum fakat daha önce İstanbul'dan " Belkız Beşbudak" isimli bir kadına fal baktırmıştım ve şoke olmuştum bugün yine sabah saatlerinde tam adı aklıma geldi diye sevinirken rahmetli olduğunu öğrendim...🥺 Yine araştırırken bayağı methetmişler hatta, İstanbul Taksim'de Melekler Kahvesi diye bir kafe varmış ve orada bir ara Şengül isimli bir kadın çalışıyormuş her dediği çıkıyormuş falan, DM'den mesaj attım, artık orada çalışmadığını öğrendim... Bu kadın kimdir bilen var mı? Hala bir yerde çalışıyor mu veyahut iletişim kurabilmek mümkün mü? Bilen bir Allah'ın sevgili kulu çıkar da yardımcı olursa çok sevinirim kızlar, durum gerçekten pek iç açıcı değil 😢🥺

Şengül ablayı biliyorum çok da severim.
Burda reklam yaptıracak biri değil.
Çünkü çok populerdır zaten.
Eskiler bilir.
Nerde acaba bende merak ettim.
Çok uzun yıllardır gitmedim oraya

Eskiler bilir.
Valla ben oraya hiç gitmedim kuzum ama kadının ünü bayağı var dediğin gibi, orada çalışmıyormuş artık ben de nerede çalışıyor diye sorma gereği duymadım zaten söylemezler. Fal da çok hassas bir konu, umarım bir bilen çıkar

Eskiler bilir.
O kadar baktım ettim, diğer falcılara da iyi diyenler olmuş ama çelişkili yorum da çoktu, Şengül hanım hakkında tek bir tane kötü yorum yapılmamış hep olumlu. Google yorumlarındaki kullanıcılara mesaj atılabilse keşke, bulmuştum şimdiye 🥺

O kadar baktım ettim, diğer falcılara da iyi diyenler olmuş ama çelişkili yorum da çoktu, Şengül hanım hakkında tek bir tane kötü yorum yapılmamış hep olumlu. Google yorumlarındaki kullanıcılara mesaj atılabilse keşke, bulmuştum şimdiye 🥺
Şengül abla süper herseyi biliyor diyemem ama hisleri kuvvetlidir.
Kahve baktırırdım ona yıllar önce.
Çok tatlı enerjisi yüksek biri.
Neden ortada yok şaşırdım.
Nerde acaba

Şengül abla süper herseyi biliyor diyemem ama hisleri kuvvetlidir.
Kahve baktırırdım ona yıllar önce.
Çok tatlı enerjisi yüksek biri.
Neden ortada yok şaşırdım.
Nerde acaba
Valla emekliye ayrılmıştır belki 😅 Şaka bir yana acaba yaş almış bir abla mıydı 🤔 Belki de bakmayı tamamen bırakmakmıştır çünkü kendisinden bahseden yorumlar da hep yıllar önce

X