Doğuma Hazırlık İstanbulda hangi özel hastaneler pandemi hastanesi oldu?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sadomm34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
83
23
25
Kızlar selam biliyorsunuz ki bazı devlet hastaneleri dısında bazı özel hastaneler de pandemi hastanesi ilan edildi internetten araştırdım ama özel hastane isimlerini bulamadım acaba hangi özel hastaneler pandemi hastanesi oldu corona tedavisi veriyor? kadın dogumcumu degistirecegim ve bundan sonra doguma kadar ve doguma da o doktora gidecegim ama hangi hastaneler güvenli bilmiyorum avrupa yakasında beylikdüzünde yasıyorum duydugum kadarıyla nisa hastanesi coronalı hasta kabul etmiyormuş onun dısında bilgisi olan var mı

Birinci hastaneside pandemi değil. Ben praya gidiyprdum ama bebeğimde kalp rahatsızlığı olduğu için mecburen Bahçelievler medicalpark ta erken doğum yaptım orası pandemi ve resmen koronalı hastaların bakıldığı katta yattım yer yok diye. Birinci hastanesine gidebilirisniz

Birinci hastaneside pandemi değil. Ben praya gidiyprdum ama bebeğimde kalp rahatsızlığı olduğu için mecburen Bahçelievler medicalpark ta erken doğum yaptım orası pandemi ve resmen koronalı hastaların bakıldığı katta yattım yer yok diye. Birinci hastanesine gidebilirisniz
Ay canım çok geçmiş olsun Allah korusun birinci hast yeni açıldı ya çok bikindik değil odası da aklıma yatmiyor

Sıkıntılı bi hamileliğin yoksa bence bakabilirsin çok bilindik bi yer demek daha çok insan demek ben münübe hocaya gidiyordum ve doğum hastası çok gelenler hep memnundu nisa çok konuşuluyo yopundur diye düşünüyorum Allah yardımcın olsun benim sıkıntım olmasa orda yapardım ama odalara falan bakmadım nasıl diye

Sıkıntılı canım tüp bebek tedavisiyle ne badereler atlattiktan sonra hamile kaldım. 12.haftamda rahmime dikiş atilacak kanamam oldu .Şuan hiç bir yere gidemiyorum tüp bebek merkezim 12.haftaya kadar gelme hastaneler çok kötü dedi bi kan bile vermedim sağlık ocağında düşün. Gittiğim hast pandemi napicam bilmiyorum ve ameliyatim orda olacak
Sıkıntılı bi hamileliğin yoksa bence bakabilirsin çok bilindik bi yer demek daha çok insan demek ben münübe hocaya gidiyordum ve doğum hastası çok gelenler hep memnundu nisa çok konuşuluyo yopundur diye düşünüyorum Allah yardımcın olsun benim sıkıntım olmasa orda yapardım ama odalara falan bakmadım nasıl diye

Doktorunuzdan farklı doktor önerisi alabilirsiniz o zaman ya da bir muayenehaneye gidebilirsiniz bu durumda Allah yardımcınız olsun

Acıbadem hastaneleri,
Kurtköy Ersoy hastanesi,
Medipol hastaneleri ve
Medicalparklar Pandemi diye biliyorum.

Gebzede john hopkins var o koronalı hasta almıyormuş ama fiyatları çok yüksek bilgin olsun

Kızlar selam biliyorsunuz ki bazı devlet hastaneleri dısında bazı özel hastaneler de pandemi hastanesi ilan edildi internetten araştırdım ama özel hastane isimlerini bulamadım acaba hangi özel hastaneler pandemi hastanesi oldu corona tedavisi veriyor? kadın dogumcumu degistirecegim ve bundan sonra doguma kadar ve doguma da o doktora gidecegim ama hangi hastaneler güvenli bilmiyorum avrupa yakasında beylikdüzünde yasıyorum duydugum kadarıyla nisa hastanesi coronalı hasta kabul etmiyormuş onun dısında bilgisi olan var mı
Bence inanmayın,hasta kabul etmiyor diye birşey yok. Kendinizi koruyun. İyi güvenli bir hastane seçin

Tum hastaneler bakmak zorunda arkadaslar. Sadece bazilari yatis almiyor alamiyor cunku yogun bakim uniteleri kapsamli degil. Bu konuda gercekten fazlaca dusunup kafayi kirdim diyebilirim. Simdi oncelikle kucuk bir tip merkezine mi guvenirsiniz yoksa pandemi ilan edilmis vaka bakilan onlemlerin en ust seviyede alindigi bir hastane mi? Asil tehlike belirtisi olmayan tasiyici hastalar oldugu icin ve bu tedbirlerin profesyonelce alinmasi gerektigi icin ben suan buyuk hastanelerden yanayim. Bina ayiriyor cogu , kat ztn kesin ayriliyor ennn azindan. Girisler kontrollu ates olcumleri yapiliyor. Personel yine tum kurallara harfiyen uyuyor. Ama diger taraf pandemi bakmamis korunma anlaminda bilgisi olsa bile pratigi yok vs vs boule uzar ve gider benim kisisel kanaatim bu sekilde♥️🙏

Ben google dan baktim en basta nisa hastanesi aliyor coronali nisan safa ilke medipol kent batibahat rumeli hepsi.aliyormus devletten farki kalmadi yani

X