İstanbul’da Medipol ve medicine hastanelerindeki en iyi kadın doğum uzmanı önerileri (tercihen erkek)

Bilgiliyz12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
51
17
29
Bağcılar ve Esenlerde medicine ve medipol hastanelerinde en iyi kadın doğum uzmanı doktor tavsiyesi önerir misiniz sevgili hanımlar. Tercihen erkek doktor olmasını istiyorum çünkü kadın doktorlar çok ilgisiz. Hemen ulaşabileceğim, istediğim her vakit mesaj yazabileceğim, güler yüzlü, her sorduğum soruya sabırla cevap veren güzel bir doğum uzmanı arayışındayım. Benim tüp bebekle
Oldu ve biraz risk gurubunda bu yüzden bunlar şart. Kadınlarda genelde bunlar yok ama varsa memnun kaldığınız önerilerinizi bekliyorum. Ama tercihen erkek kadın doğum uzmanı :)

Bende medipol mega nagihan kaya ya başladım ama henüz emin değilim, güzel ilgileniyor aslında ama telefon ve whatsapptan yanıt vermeyeceğini söyledi, maillere dönüş yapıyormuş acaba tüm doktorlar mı aynı hastanede, bilgisi olan varsa bende bilmek isterim

Bende medipol mega nagihan kaya ya başladım ama henüz emin değilim, güzel ilgileniyor aslında ama telefon ve whatsapptan yanıt vermeyeceğini söyledi, maillere dönüş yapıyormuş acaba tüm doktorlar mı aynı hastanede, bilgisi olan varsa bende bilmek isterim
Yok güvercinle haberleşme olsun saçmalığa bak elendi şimdiden o. Sizde başka bir doktor bakın en önemlisi zaten o iletişim yani öyle bir şey mi olur. Hepsi öyle değil diye biliyorum.

Yok güvercinle haberleşme olsun saçmalığa bak elendi şimdiden o. Sizde başka bir doktor bakın en önemlisi zaten o iletişim yani öyle bir şey mi olur. Hepsi öyle değil diye biliyorum.
Evet bende o yüzden rahatsız oldum, neyseki başka doktorun da takibindeyim onunla istediğim zaman iletişim kurabiliyorum, medipol mega sezaryen düşündüğüm için gidip görmek istemiştim tavsiye eden çoktu hastaneyi ama doktor olarak farklı doktor önerilerine açığım bende

X