İstanbulda oturan birileri yardımcı olabilir mi 😊

Bende gebzedeyim. Bence gebzede başka bir yer bulun. Heleki epilasyondan sonra bi acida hissediliyor. Çok uzak gitmeyin derim.

Merhaba kızlar iğneli epilasyon konusunda çok güven veren bir yer buldum halam sayesinde, 15 yıl önce halama yapmış yalnızca 1 kere ve halamda tüy falan asla kalmadı. Neyse ben de gebzeden kalkıp çekmeköye gittim 5 vasıta değiştirerek(maddi durumum iyi falan da değil normal) konuştum kadınla pcos olmama rağmen kesinlikle biteceğini söyledi, ilk olarak kafama takılan mayıs ayında yüzüme yapmayı bırakacakmış yani kışa kadar ara vereceğiz yüze ,sebebi de güneşten tam anlamıyla korumak için, mayıstan kış ayına kadar kalan kıllara ağda yapabileceğimi söyledi. Bu ne kadar doğru ve altın değil gümüş iğne kullanıyor. Kendinden son derece emin biri , instagram vs yok insanları influence etme çabası yok, yeterince müşterisi varmış .evinin üst katını bu iş için ayırmış orda yapıyor. Kısacası altın iğne olmaması, mayıstan sonra ağda yapabilirsin demesi aklımı kurcaladı, Ve en önemlisi gebze çekmeköy 4-5 vasıta ayda 3 kere çekilir mi ? :KK43:
Merhaba nereye gidiyorsunuz ben de yaptırmak için güvenilir bir yer arıyorum

X