İzmir, Balıkesir, Manisa illerinde riskli gebelik uzmanı, perinatolog önerisi

kubrablabla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
57
19
30
Herkese merhaba!
Maalesef 3. trimester sonunda ölü doğum ile neticelenen bir kayıp hikayesine sahibim, bir sonraki doğum planlamasını yapmadan önce bulunduğum konuma yakın illerde bir riskli gebelik uzmanı ile görüşmek, süreci onunla birlikte yürütmek istiyorum. Tecrübesi olanlardan Manisa, İzmir ve Balıkesir illeri için perinatolog önerisi almak istedim, katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, sevgiler.

Bu illerden sadece izmiri biliyorum, diğer iller normal gebeliklerde vasat ilerlerken ne yazık ki riskli gebelik için herhangi bir müdahalede bulunamıyor, daha kapsamlı hastanelere yönlendiriyor. Destek amaçlı yorum yazıyorum, kaybınız için üzgünüm.

İzmir de Cüneyt hoca var Medicana ınternatıonal 'da perinatoloji alanında uzman. Öncesinde devlet hastanesindeydi baya iyi alanında tecrübeli gerçekten bilgisine güvenerek gidiyorum.

Bu illerden sadece izmiri biliyorum, diğer iller normal gebeliklerde vasat ilerlerken ne yazık ki riskli gebelik için herhangi bir müdahalede bulunamıyor, daha kapsamlı hastanelere yönlendiriyor. Destek amaçlı yorum yazıyorum, kaybınız için üzgünüm.
Ne yazık ki gerçekten öyle, teşekkür ediyorum.

Herkese merhaba!
Maalesef 3. trimester sonunda ölü doğum ile neticelenen bir kayıp hikayesine sahibim, bir sonraki doğum planlamasını yapmadan önce bulunduğum konuma yakın illerde bir riskli gebelik uzmanı ile görüşmek, süreci onunla birlikte yürütmek istiyorum. Tecrübesi olanlardan Manisa, İzmir ve Balıkesir illeri için perinatolog önerisi almak istedim, katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, sevgiler.. Ben de bir önceki gebeliğimde doğumdan sonra bebeğimi kaybettim kalp anomalileri sebebiyle. O dönemde İzmir bayraklıda yeşim bülbüle gittim muayehanesi var teşhisleri hep çok doğruydu ve birebir uzun süreler zaman ayırması ilgilenmesi ben memnundum.

Başınız sağolsun sabır diliyorum. Ben de bir önceki gebeliğimde doğumdan sonra bebeğimi kaybettim kalp anomalileri sebebiyle. O dönemde İzmir bayraklıda yeşim bülbüle gittim muayehanesi var teşhisleri hep çok doğruydu ve birebir uzun süreler zaman ayırması ilgilenmesi ben memnundum.

Başınız sağolsun sabır diliyorum. Ben de bir önceki gebeliğimde doğumdan sonra bebeğimi kaybettim kalp anomalileri sebebiyle. O dönemde İzmir bayraklıda yeşim bülbüle gittim muayehanesi var teşhisleri hep çok doğruydu ve birebir uzun süreler zaman ayırması ilgilenmesi ben memnundum.
Çok teşekkür ediyorum size de sabır dilerim, Yeşim hanım aynı zamanda perinatolog muydu peki?

Herkese merhaba!
Maalesef 3. trimester sonunda ölü doğum ile neticelenen bir kayıp hikayesine sahibim, bir sonraki doğum planlamasını yapmadan önce bulunduğum konuma yakın illerde bir riskli gebelik uzmanı ile görüşmek, süreci onunla birlikte yürütmek istiyorum. Tecrübesi olanlardan Manisa, İzmir ve Balıkesir illeri için perinatolog önerisi almak istedim, katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, sevgiler.
Merhaba, öncelikle başınız sağolsun. Bende bir ölü doğum, iki düşük, bir kimyasal gebelik yaşadım. İzmir'de Prof. Dr. Serkan Güçlü ile devam ediyorum. İnşallah müjdeli haberlerimiz olsun hepimizin.

Merhaba, öncelikle başınız sağolsun. Bende bir ölü doğum, iki düşük, bir kimyasal gebelik yaşadım. İzmir'de Prof. Dr. Serkan Güçlü ile devam ediyorum. İnşallah müjdeli haberlerimiz olsun hepimizin.
Sizin de başınız sağolsun inşallah mutluluk haberlerinizi alırız yakın zamanda, çok teşekkür ediyorum kendisini duymamıştım, bakacağım.

Herkese merhaba!
izmir doç dr halil gürsoy pala kendisi perinataloji derneği başkanıdır. perinotoloji uzmanıdır. abd de ihtisas yapmış birisi.ekol hastanesinde

izmir doç dr halil gürsoy pala kendisi perinataloji derneği başkanıdır. perinotoloji uzmanıdır. abd de ihtisas yapmış birisi.ekol hastanesinde
Kendisini yine buradan bir arkadaş önermişti başlık sonrası, nasip olursa ben de onunla devam etmeye karar verdim çok teşekkür ediyorum 🙏🏻

rica ederim. kendisi sıcakkanlı samimi birisidir. yalnızca yazdığı ilaçları sgk karşılamıyor onun sgk ile anlaşması yokmuş. sağlık ocagında yazdırıyorum bende :KK70:

Kendisini yine buradan bir arkadaş önermişti başlık sonrası, nasip olursa ben de onunla devam etmeye karar verdim çok teşekkür ediyorum 🙏🏻
Merhaba bende perinatolog arıyorumda
Gittiniz mi kendisine? Gittiyseniz nasıl acaba 3 doktor arasındayım biriside Halil Gürsoy Pala hepsiyle tek tek görüşmeyi düşünüyorum bende

Merhaba bende perinatolog arıyorumda
Gittiniz mi kendisine? Gittiyseniz nasıl acaba 3 doktor arasındayım biriside Halil Gürsoy Pala hepsiyle tek tek görüşmeyi düşünüyorum bende
Merhaba, henüz gidemedim ancak önümüzdeki aya kadar Halil Gürsoy Pala’dan randevu almayı planlıyorum. Tecrübelerimi size ileteceğim.

X